Fotograf 5.9.2015 - Novoměstská radnice P-2

Dobré ránko, hledáme volného fotografa na svatbu cca 30 lidí - 5.9 2015 - Novoměstská radnice, hostina Praha 10, u Hostivařské přehrady. Máme představu focení obřadu, hromadné foto, poté přejezd k Vltavě - ženich + nevěsta, oběd , krájení dortu. Najde se tu prosím volný fotograf? Děkuji Díky Simona
Odpovědět
Profilova fotka
@sajmonkadi Krásný den, jsem z Prahy a Váš termín mám stále ještě volný. Budu ráda, když se podíváte i na mou práci. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný, je to jeden z podledních volných zářijových termínů. Posílám pár fotografií na ukázku a cenovou nabídku do soukromé zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den jsem z Pardubic a termín mám volný, poslal jsem Vám zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :) Jsem z Prahy a Novoměstskou radnici už dobře znám :) Budu ráda, když se podíváte na můj profil / webovou stránku. Krásný den Adéla Boháčková
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. V případě zájmu klidně pište :) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, ráda vám svatbu nafotím, odhaduji rozsah na 6hodinový balíček a ten nabízím za 12.000,-. Jsem z Prahy. Balíček už je kompletní s retušemi, tiskem fotek, dvd se všemi upravenými fotkami, slideshow z hudbou z retušovaných fotografií, ráda pomůžu i s tvorbou svatební fotoknihy
Odpovědět
Profilova fotka
Rádi nabídneme naše služby . Kontaktujte nás.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Termín mám volný takže kdyby Vás moje práce zaujala tak mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?