Menu Forum

Fotograf 5.9.2015 - Novoměstská radnice P-2

14. črc 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
sajmonkadi
Registrovala se 9. června 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 5. září 2015
fotoportrét
fotoportrét
sajmonkadi
Registrovala se 9. června 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 5. září 2015
 Dobré ránko,
hledáme volného fotografa na svatbu cca 30 lidí - 5.9 2015 - Novoměstská radnice, hostina Praha 10, u Hostivařské přehrady.
Máme představu focení obřadu, hromadné foto, poté přejezd k Vltavě - ženich + nevěsta, oběd , krájení dortu.
Najde se tu prosím volný fotograf? Děkuji
Díky
Simona
30. čer 2015 v 09:06  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

@sajmonkadi Krásný den, jsem z Prahy a Váš termín mám stále ještě volný. Budu ráda, když se podíváte i na mou práci. Petra
30. čer 2015 v 09:09  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám zatím volný, je to jeden z podledních volných zářijových termínů. Posílám pár fotografií na ukázku a cenovou nabídku do soukromé zprávy.

Mariana Ryšavá
30. čer 2015 v 11:31  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den jsem z Pardubic a termín mám volný, poslal jsem Vám zprávu.
30. čer 2015 v 11:33  •  www.photosnirer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adelka1620
Adelka1620 Photo
Adéla Boháčková PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
adelka1620
Adelka1620 Photo
Adéla Boháčková PRO

4
 Dobrý den emoticon
Jsem z Prahy a Novoměstskou radnici už dobře znám emoticon Budu ráda, když se podíváte na můj profil / webovou stránku.
Krásný den
Adéla Boháčková
30. čer 2015 v 17:36  •  www.adelka1620.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Pěkný den,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. V případě zájmu klidně pište emoticon

Lukáš
30. čer 2015 v 18:01  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

Hezký večer, ráda vám svatbu nafotím, odhaduji rozsah na 6hodinový balíček a ten nabízím za 12.000,-. Jsem z Prahy. Balíček už je kompletní s retušemi, tiskem fotek, dvd se všemi upravenými fotkami, slideshow z hudbou z retušovaných fotografií, ráda pomůžu i s tvorbou svatební fotoknihy
8. črc 2015 ve 22:08  •  www.svatebnifoto.cz, www.sebestova.cz, www.glamourfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Rádi nabídneme naše služby . Kontaktujte nás.
14. črc 2015 v 16:18  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
 Dobrý večer. Termín mám volný takže kdyby Vás moje práce zaujala tak mne neváhejte kontaktovat.
14. črc 2015 ve 21:27  •  www.oakphotography.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí