Fotograf 5.9.2015 jižní čechy (Českokrumlovsko)...?

Hledám fotografa na celou svatbu 5.9.2015 v okolí Českého Krumlova. Obřad i hostina na jednom místě, proto sháním někoho s dostatečnou nápaditostí pro albumová fota. Děkuji za návrhy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den termín zatím volný. Nabídku budete mít v poště. S pozdravem Luboš Kos
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád Vám nabídnu své služby. Ceník naleznete na mém webu. Mějte se fajn. René Volfík
Odpovědět
Velmi dobré zkušenosti co se fotek i kreativity týče mám s Lukášem Šamalem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte zprávičku v poště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín vaší svatby máme ještě volný. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávu. Prozatím se klidně mrkněte na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se moc těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, do soukromé zprávy zasílám více informací. Barbora Fuhrmannová FOTOFACE
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme zatím volný. Ceník a ukázku naší práce najdete zde na našem profilu. S pozdravem David Rajdl a Klaudie Najmanová
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem Vám k službám :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout své služby a profesionální přístup. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám na tento termín volno. Když budete mít zájem ozvěte se. Pěkný den Karel
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?