Fotograf 5.6.2021 Olomouc

Dobrý den,sháníme fotografa pro venkovní svatbu v okolí Olomouce od rána po odpolední společné focení. Je možné sehnat v limitu do 10 000? Děkuju moc
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme moje tvorba, ráda nafotím Vaši svatbu :-) Veškeré informace včetně portfolia najdete na mém webu, v případě nějakých dotazů, mile ráda zodpovím. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám 🙂 Pokud by Vás zaujalo moje portfolio, velmi rád Vaši svatbu nafotím 🙂 Standartně fotím 8 hodin za 12000, takže do 10000 by se vešlo 6 hodin fotografování. Pracuji s asistentem a se světly. Když budete mít zájem, můžete se mrknout i na web, kde mám rozepsané cenové balíčky i s průběhem naší možné spolupráce. S přáním hezkého dne a pravděpodobně i jitra, Oliver Beneš 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Dobrý den, jsem z Olomouce, do ceny se vejdu a pokud se Vám bude líbit moje práce, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. K dispozici mám i fotobudku. Více informací Vám zasílám do zpráv a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den 🙂 posílám soukromou zprávu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@slucc Ahoj, poslal som správu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, do cenového rozsahu se vejdu a jsem přímo z Olomouce. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@slucc Dobrý den, tento termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách emoticon Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
@slucc Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Olomouc mám nedaleko a termín volný, tak moc ráda přijedu! Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela Jochcová
Odpovědět
Článek se načítá
@monikasukenikova Dobrý den, děkujeme za zprávu. Mohla bych Vás poprosit o více info?? Vaše portfólio nás zaujalo. Děkuju Lucka a Fanda
Odpovědět
Profilova fotka
@slucc Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky ,je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?