Fotograf 5.6.2021 Jižní Morava

Dobrý den, hledáme fotografa, který by měl volno 5.6.2021, pro nafocení svatby ve vinařství na Jižní Moravě. Děkuji za nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Terez 🙂 Moc gratuluji ke krásnému rozhodnutí 🙂 Toužíte-li po autentičnosti a neotřelosti, mohla bych být pro vás skvělou volbou 🙂 Koukněte na web. Do zprávy zašlu více informací, doufám, že to tak bude v pořádku 🙂 Krásný den, Anezka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a ráda bych Vám nabídla své služby. Pokud by se líbila má tvorba, můžeme se domluvit. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda za Vámi přijedu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem fotograf z Jižní Moravy a rád s Vámi prožiji Váš svatební den. Informace ohledně focení a pár ukázek najdete na mém webu. V případě dotazů se nebojte zeptat. S pozdravem Lukáš Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabízím své služby 🙂 ...ráda přijedu za vámi! V případě jakéhokoli dotazu, neváhejte napsat/zavolat, ráda s Vámi vše proberu 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda 🙂 . Mrkněte ke mně na profil nebo web a napište.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Moc rád svatbu nafotím. Ooo, víno a Jižní Morava :-) Veškeré info mám na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mohu přijet z Hodonína. Termín mám volný, ráda se vás ujmu :) S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, právě jsem vám odeslala zprávu s nabídkou, budu se těšit na případnou zprávu od Vás. :-) Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za dopravu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já mám taky volno a moc ráda přijedu! Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj @terez19502, 5.6. jsme volní. Na Jižní Moravě budeme fotit moc rádi. Vždy jezdím i se svojí ženou Radkou, abych se sám nebál 😀. Další informace o nás najdete na webu nebo na https://instagram.com/okemfotografa Ať to dobře dopadne Patrik a Radka Schöberovi
Odpovědět
Profilova fotka
@terez19502 Moravu miluji ❤️ Rada prijedu🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i své služby. Tento termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl mé práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme také výhodné balíčky foto + video a automatický fotokoutek s rychlým tiskem. Cesťák bych vám dal zdarma. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@terez19502 Dobrý den, termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Více informací najdete na mém webu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
@terez19502 Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky. S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý :) Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
@terez19502 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?