Fotograf 5.11.2016 Škvorec (Praha východ)

Ahoj. Hledáme fotografa na naší svatbu. Nyní vybíráme z termínu 29.10.2016 / 5.11.2016 ( spíš ten listopad :)) Svatba proběhne ve Škvorci (Praha východ). Na celý den. Děkuji za nabídky Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Oba termíny jsou volné. Když by se Vám líbila naše práce, rádi Vám svatbu nafotíme. Fotky, ceník atd. najdete na našich stránkách. Přeji krásný večer. Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @veronikabd jsem Vám k dispozici. Inforamace i ceník mám na webu. Odkaz pod příspěvkem. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikabd Dobrý den, aktuálně mohu být k dispozici v oba termíny, více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
@veronikabd nam fotila Radka Vanousova s super! Dobra cena, prijemna pani, je z Prahy. Nejake fotky mam v albu, muzu do zpravy poslat vic i s kontaktem
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, oba termíny mám volné. Od října platí u mě v ceníku mimo sezóní cena. Ukázka tvorby a vše podstatné najdete u mě na webových stránkách. Míra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, oba termíny mám prozatím volné. Pokud by Vás zaujala moje práce (více najdete na našem FB a webu - kde jsou i cenové balíčky a další důležité informace), ozvěte se pro cenovou kalkulaci. Na mimosezónní svatby poskytuji slevy. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikabd Dobrý den, mám volno, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, oba termíny mám volné :-) Jsem sice z Ostravy, ale není problém dorazit. Posílám pár fotek na ukázku a ceník do soukromé zprávy. Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Koukněte na můj profil, kde mám i jednoduchý ceník. Hezký den, Anna. ☺
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento den mám volno a rád bych Vám Váš VELKÝ DEN zdokumentoval. Budu rád, když se podíváte na můj profil a galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na každou Vaši otázku. S úctou Vojta Podstavek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikabd Zdravím Vás, i já se hlásím. Termíny volné! Více u mě na webu, blogu či zde na beremese. Koukněte i na mé reference. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, oba termíny volné. Rád vyfotím. Posílám nabídku do SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, tento termín mám k dispozici. Přikládám ukázku práce a bližší informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikabd Dobrý den Veroniko, oba termíny mám volné a rád zachytím Vaši svatbu, více info posílám v soukromé zprávě. Přeji hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám rád nabídnu své služby ;) Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávané termíny jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na můj web, kde jsou detailně rozepsané svatební balíčky ;-) A dejte mi vědět, kdy byste měli čas na krátkou osobní schůzku, kde bychom probrali vše potřebné. Mějte se překrásně!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Termín mám volný. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den připojuji se s nabídkou Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?