Fotograf 4.9.2021

17. bře 202112

Ahojky,
tak se jdu s Vámi poradit. Svatbu máme s přítelem 4.9. a nemůžu sehnat žádného fotografa. všichni už jsou zarezervovaní. Nevíte někdo o někom dobrém? Jsem z Třebíče. Děkuji

• Dobrý den, píši Vám zprávu. 🙂

• Dobrý den Simono,

termín mám volný a více info posílám do zprávy 🙂
    https://www.michaelabalazova.cz/svatebni-fotografie/

Michaela

• Dobrý den,
    termín máme volný.
    Rádi vyfotíme 🙂
    Více informací posíláme do SZ.
    S pozdravem Iva a Luboš

• Sponzor fóra
  • @simca_kocmankova  
    Zdravím Simčo, Vaše datum svatby mám volné. Moc rád přijedu. Jak fotím a za jaké ceny najdete na www.okemfotografa.cz nebo na www.instagram.com/okemfotografa

Hodně zdaru v plánování
    Patrik & Radka Schöberovi

• Zdravím Vás, pokud stále hledáte fotografa na Vaši svatbu, budu rád, když se ozvete. Rád Vám svatbu nafotím.
    Veškeré informace ohledně focení najdete na mém webu .
    Případné dotazy můžete probrat osobně.
    Děkuji

S pozdravem

Lukáš Zeman

• Dobry den, take se pridavam s volnym terminem😉 Na moji praci muzete kouknout na webu.

• Dobrý den,
    váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu.
    Hezký den Markéta

• @simca_kocmankova  
    Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky.
    S pozdravem
    Michal Janda

• Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí.
    Termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím.
    Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography.
    Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂
    Mějte se pěkně
    Jakub

• Pěkný den,
    dovolím si nabídnout i své služby. Tento termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl mé práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat.
    Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme také výhodné balíčky foto + video a automatický fotokoutek s rychlým tiskem. Posílám i pár fotek z Třebíče.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka

• @simca_kocmankova  Simčo já mám tento termín volný a ráda přijedu 🙂

• @simca_kocmankova  
    Dobrý den,
    moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne.
    Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií.
    Přeji pěkný den
    svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Fotografka s desetiletou zkusenosti foceni svateb jak v Ceske republice, tak i po Evrope.
    Holka s foťákem v ruce. Fotím život. Chci, aby focení bylo víc než výsledný fotky, aby to byl zážitek :]
    Patrik Hácha
    Příbram
    Jsem fotograf s velkou vášní pro příběhy a emoce.
    Rád zachytím celý svatební den a odvyprávím tak celý příběh a vzpomínky na váš Den.
    Články od našich partnerů
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů