Fotograf 4.9.2015 Olomouc

Ahoj, sháníme fotografa na svatbu 4.9.2015 v Olomouci. Šlo by o focení obřadu, fotky novomanželů, nějaké skupinovky, oběd. Na večer už někoho máme, sháníme někoho tak na 2-3 hodiny. Obřad je na 11.30 hod. Budu ráda za nabídky či nějaké tipy. Díky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Poslala jsem zprávu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, zasílám ceovou nabídku do zprávy :-). Do Olomouce to mám kousek, asi hodinu cesty, bydlím u Ostravy. Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mimo soboty nabízím i kratší focení, mrkněte na web.. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i my máme Váš termín volný a kratší variantu focení v pátek oceníme. Jsme z Kroměříže, v Olomouci a okolí fotíme pravidelně. Více z naší práce, aktuální fotky, fotobalíčky, jejich obsah a ceny a také informace o nás najdete na našem facebooku, web aktualizujeme. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Máme volno, můžete teda mrknout i k nám;) J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Podívejte se na moje webové stránky a v případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vámi poptávaný termín mám také volný. S přáním hezkého dne Tomáš Javůrek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?