Fotograf 4.8.2018 v Trubíně (Beroun)

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda nemáte někdo nějaké tipy na dobrého fotografa. Svatbu budeme mít 4.8.2018 v Trubínské stodole. Mockrát děkuji za každé doporučení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Broum, takže prakticky za rohem, a vaši svatbu rád nafotím. Poslal jsem Vám zprávu s nabídkou. Těším se na odpověď a přeji prima den. David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se. Děkuji, hezký den Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný :) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@kjonasova Dobrý den, na Berounsku fotím často a rád nabídnu svou práci i v tomto termínu. Přikládám pár fotografií pro představu, více do zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se ke kolegům s nabídkou volného termínu. Portfolio a ceny najdete na mém webu. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Dobrý den, Váš svatební den, budu ráda fotit třeba celý den. Fotografů je nás mnoho, vyberte si pouze toho, jehož tvorba Vás víc chytí, když jím budu já, můžete mě míti. Podívejte se na stránky webové, Fotografky Martiny Plichtové.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Koukněte na můj profil, kde mám i jednoduchý ceník. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Směrem na Beroun jezdíme často :) Nabídku posílám do SZ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, portfolio a reference najdete na webu.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
HLEDÁTE SVATEBNÍHO FOTOGRAFA? JEZDÍM FOTIT SVATBY PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A DO ZAHRANIČÍ. ZACHYCUJI VÁŠ SVATEBNÍ DEN VE SNÍMCÍCH TAK JAK PROBÍHÁ. ZACHYTÍM TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OKAMŽIKY A VAŠE EMOCE.
Odpovědět
@kjonasova Zdravím Vám napsal jsem Vám zprávu :-) hezký večer Radek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovoluji nabídnout své služby. Více fotografií najdete na mém profilu či webu. Pokud vás zaujmou, napište mi prosím vaši konkrétní představu. S pozdravem, Tomáš Princ
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Napište mi! ráda se s váma domluvím :) Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
@kjonasova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Okolo Hudlic a Svaté jsou hezké výhledy. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám zatím neobsazený. Kompletní prezentaci a ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Pokud by Vás oslovil můj styl, dáme schůzku a probereme vše potřebné. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@kjonasova Zdravím Vás, ráda vám nabídnu své služby i já. Termín mám volný a ceny příznivé. Jsem z Prahy a ráda přijedu. Díky za nahlédnutí do mého portfolia. Pokud vás moje práce a moje reference zaujmou, neváhejte mě kontaktovat. Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Trubín znám a rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, i já se přidávám se svou nabídkou služeb. ;-) Více informací na kartě nebo webu. S pozdravem Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení ☺️ Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti. Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomášek Foto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám a případně vše potřebné zjistíte u mě na webu. Hezký den přeji. Kuba
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?