Fotograf 4.7.2015 Brno - Blansko - Lelekovice ???

Profilova fotka
Dobrý den, sháním svatebního fotografa na celodenní focení svatby ve dne 4.7.2015. Jsme z Blanska, ale obřad proběhne v Rudici, následná hostina v chatě Babí Lom u Lelekovic. Prosím, nabídněte, zajímají mě Vaše fotky ze svateb a cena. Díky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Brna a máme zatím volno, posíláme Vám SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám prozatím volný. Nabízím netradiční a tvůrčí přístup při fotografování. Smlouva a předsvatební konzultace je samozřejmostí :-) . Do interní pošty Vám zasílám ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mám to od Vás kousek, koukněte se ke mě na web, na ceně se určitě domluvíme, v tom není problém. Zdraví, Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
@rendlik86 Dobrý den, dovolím si z okolí Brna doporučit Terezu Vítovou (photobyteresa.cz), nebo trochu dále z Olomouce manželé Vlkovi (vlkfoto.cz). S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, více posílám do zprávy...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, fotky i ceny fotobalíčků najdete na našem facebooku i webu. Fotíme ve dvou, jsme z Kroměříže a do Brna a okolí jezdíme fotit pravidelně. Předsavatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se! ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, rad vas pozvu na ukazku me prace sem na profil nebo jeste lepe na web, kde najdete i cenu. Bydlim na Lipuvce, takze k vam to mam blizko. S pozdravem Radim Hajek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také přidávám svou nabídku. Více fotografií a ceník na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Hezké dny přeje Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, pokiaľ ste sa ešte definitívne nerozhodli pre svadobného fotografa skúste nakuknúť na náš web a FB. Sme z Brna, fotíme vo dvojici a bude nám potešením zachytiť Váš výnimočný deň. Ak by Vás fotky oslovili, neváhajte nás kontaktovať pre bližšie info a ceník :-) Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si Vás pozvat k návštěvě mých stránek. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video. Pokud by se Vám styl a ceník líbily, můžeme si domluvit nezávaznou předsvatební schůzku. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nabídku jsem Vám zaslal soukromou zprávou. Luboš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, nabízím vám volný termín... s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ukázky mé práce včetně ceníku na webu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?