Fotograf 4.7.2014 Praha

Dobrý den, hledáme fotografa či fotografku na náš svatební den 4.7.2015. Svatba bude Praze. Prosím o zaslání cenových nabídek. Můžete zasílat sem do zpráv. Děkuji předem za nabídky. T
Odpovědět
2015
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude-li se Vám moje tvorba líbit, moc ráda Vám svatbu nafotím.
Odpovědět
Profilova fotka
@xtyna32 Dobrý den, pokud se Vám zalíbím. Ozvěte se!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme také volný. Více práce, včetně ceníku, naleznete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám neobsazený a tak budu velice rád, pokud nahlédnete i na mé webové stránky, kde naleznete veškeré další potřebné informace. Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Svatbu Vám ráda nafotím. Na mém profilu najdete odkaz na stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, volný termín máme a kompletní informace s obsahem jednotlivých svatebních balíčků včetně ceny máme na webu. Pokud by se Vám naše fotky líbily (aktuální najdete na našem facebooku), ozvěte se! ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, budu moc rád když si prohlédnete ceník i portfolio na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Pokud by vás styl práce zaujal, jsem vám k službám. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den. Využijte možnost 50% slevy na celodenní focení v rámci mé soutěže na FB.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Váš termín máme prozatím volný. Budeme velmi rádi, pokud zavítáte i na naše webové stránky, kde naleznete veškeré informace i ceník. S přátelským pozdravem Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě doporučuji Zuzku Zezulovou - Zezu foto. Koukni ke mě do profilu, mám tam fotek víc. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kde budete mít obřad? Praha od 6 do 18tis v letní sezóně. Časově 2-10hod.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobry den, Nebudu psát, jak jsme kreativní a originalní , ale focení milujeme a zaleží nám především na výsledku než na finanční odměně. Pokud budete mít chuť a čas, podivejte se prosím na náš web nebo na facebook a jestli Vás naše práce zaujme, budeme rádi, když napíšete. Děkujeme a přejeme dobrý výběr fotografa a pěkné přípravy na svatbu. -- S pozdravem Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jestli jste si ještě nevybrala, tak i já se připojuji s nabídkou. Více na webu či na mém profilu zde na beremese. V případě zájmu o více informací, mě neváhejte kontaktovat. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
@petra_sebestova Foto Kamil Saliba - chápu, že jeho práce je inspirativní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A to se budu hádat jsem si 100% jistá že fotka je naše a měli jsme jí jako první. Chápu ale že naše práce je inspirativní..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný, pokud se vám bude moje práce líbit, více informací naleznete v profilu. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste si ještě nevybrala svého fotografa na svatbu mohu vám nabídnout naše služby. Termín mám zatím volný. Pokud chcete, pošlete vaší představu a já vám připravím nabídku přímo pro vás. Přeji fajn den Lukáš Letzel
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám Váš termín zatím volný, kdyby byl zájem ;) Vráťa :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý de, bude mi potěšením vám nabídnout své profi služby. s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
@xtyna32 Krásný večer, také posílám interní zprávičku. Mějte se moooooc hezky. :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se hlásíme :) Ceník je uveden na našem profilu. David a Klaudie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je zatím stále volný, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
V pripade zajmu mne kontaktujte. Hezky den, Dara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu. Přeji krásný den a díky za přízeň. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. V případě zájmu neváhejte mne kontaktovat. Více fotografií na webu. Pošlu Vám více info a ceník do SZ. S pozdravem Alena Gurenchuk
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?