FOTOGRAF 4.6.2016

Profilova fotka
Dobrý den, hledáme šikovného fotografa, který by zvěčnil náš den D :-) Frýdek - Místek (Fryčovice, Brušperk...) Děkujeme za nabídky a přejeme krásný večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je zatím volný. Pokud moje práce odpovídá vašim představám, budu se těšit na spolupráci. S pozdravem M.Krusberský
Odpovědět
Profilova fotka
@veruspackova Dobrý den, také se hlásím, tento termín mám volný. Posílám fotky ze svatby z nedalekých Malenovic a jednu z Kladna. Pro fotografování občas vyrábím netypické rekvizity - pokud mají snoubenci zájem, také mohu něco podobného na Vaši svatbu vyrobit nebo vymyslet. Poslední fotografii posílám jako příklad, jak mohou takové rekvizity vypadat. Do soukromé zpravy posílám cenovou nabídku, přeji hezký večer, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš termín mám zatím volný. Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Tož mě tu máte, chcete mě? :D Termín volný, cena fajnova, fotky šupa dupa. Stačí si vybrat ;-) Dobrou noc, Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Nás fotil Martin Kubečka. Spolupráce byla vynikající a fotky krásné. Mám je v albu pro ukázku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásíme volný termín. Více z naší práce na našem webu nebo na facebooku (aktuálnější). Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vámi poptávaný termín mám také volný S přáním hezkého dne Tomáš Javůrek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám Váš termín zatím volný ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Všem velice děkuji za nabídky! Nečekala jsem, že jich bude tolik :-) Se snoubencem se na ně pořádně podíváme a ozveme se. Děkuji a přeji krásný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda dojedu:) @veruspackova
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte na náš webík. Můžete si nacenit vaši svatbu na míru - viz. ceník. Hezký den. Katka
Odpovědět
Už neváhejte :-) Michal Krusberský je nejlepší volba.. Byli jsme maximálně spokojeni jak s domluvou, přístupem, tak i s výsledkem :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@veruspackova Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím i svoje fotografické služby. Podívejte se i na webové stránky a v případě zájmu mne nevájte kontaktovat.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?