Fotograf 4.6.2016 Vsetín

Dobrý den. Hledám fotografa na svatbu, která se bude konat 4.6.2016 ve Vsetíně. Prosím o tip, radu popř. i nějakou nabídku. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a do Vsetína mohu dojet :-). Cenovou nabídku posílám do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, máme volno :) pokud by se Vám líbila naše práce (více na FB a webu), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, tento termín mám zatím volný. Podívejte se na mé stránky a když se Vám fotky budou zamlouvat, rád budu Vaším fotografem. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @hmary, Váš termín mám zatím volný. Veškeré informace mám na webových stránkách. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@hmary Dobrý den, mohu vřele doporučit práci @marlinphoto, která mě osobně velmi oslovila. Už jen z přístupu přímo ve svatební den k focení. Jen nejsou přímo ze Vsetína, nicméně to není od Ostravy až tak daleko. Případně mě napadá ještě práce fotografa Ryszard Perzynski, z Rožnova pod Radhoštěm. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hmary @monpe Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu a nebo na mých webových stránkách. S pozdravem Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Více fotografií naleznete na mých webových stránkách. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat. S pozdravem OAK Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na profil a stránky (ty spíš, fotky jsou tam v lepší kvalitě :3) a když se vám nabídka a fotky budou líbit, napište :) mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?