Fotograf 4.10. 2014 ?

Na poslední chvíli hledám šikovného fotografa v termínu 4.10. 2014, místo Valašské Klobouky,cca 6 hodin focení, hlavně portréty !
Odpovědět
Profilova fotka
@jancik3 Dobrý den, zkuste z Rožnova pod Radhoštěm, pan RYSZARD PERZYNSKI (visual-studio.cz). Třeba by se Vám jeho tvorba mohla líbit. S pozdravem Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volný Váš termín ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nakoukněte i ke mě. Pokud Vám stylem sednu, mám zatím tento termín volný. Díky Martin. ;-)
Odpovědět
ahoj, nás teď fotila Luciphoto - mrkni na facebook nebo web Luciphoto.cz. Focení nás vyšlo se vším všudy jen 5500 Kč a všichni jsme byli moooc spokojeni vč. hostů - fotí spolu s manželem a díky nim dostala svatba ten pravý šmrnce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by Vás oslovil můj styl fotografování, tak se mi prosím ozvěte. Pro říjen až březen mám pro zákazníky lepší ceny. Nedávno jsem fotil v Kloboukách u kadeřnice už v 5 ráno - byl to hoooodně dlouhý den. :) Přeji hezký den, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby, nejsem sice z Valašských Klobouků, ale není problém kamkoliv dojet ;-) . Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednání svatebního focení na příští rok nabízím slevu 10% 8-) Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?