Fotograf, 31.8.2019 v Pardubicích

Dobrý den, poptáváme svatebního fotografa na konec srpna, který je buď z okolí, nebo by mu nevadilo za námi (třeba za úplatu) přijet. Doufáme ve venkovní svatbu, pokud to počasí dovolí. Nedaleko pole, Labe, zdymadlo, zámek i městský park. Spousta prostoru pro vaši kreativitu. A rádi si necháme poradit, jestli vás napadnou nějaká netradiční zajímavá místa :-) Těšíme se na nabídky. A kdybyste dokázali zajistit i fotokoutek, nemůžeme už být šťastnější :-) p+m
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k plánované svatbě. Váš termín mám jako poslední srpnový ještě volný :) Prosím podívejte se na můj web a když vás zaujme můj přístup a fotografie, kontaktujte mě pro více informací. Rád vám pomůžu s nafocením. P.S. Fotokoutek i zajímavé lokace zařídím. S přáním pěkného dne Martin Vlček
Odpovědět
Profilova fotka
Také se připojím s naším nabídkou emoticon Ceny svatebních balíčků a ukázky naší patnáctileté práce najdete na našem webu, nebo facebooku emoticon Klidné zařizování!
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, tento termín mám také ještě volný. Fotokoutek nezajistím, ale krásnou dokumentaci celého svatebního dne ano ;) Mrkněte na webovky a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat, ráda dojedu. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
@pajahori Dobrý den. Svatbu Vám mohu nafotit a k tomu vlastním foto-koutek i s fotobednou (svatebčani se mohou sami fotit, nebo je budu fotit já a fotky zhotovím na místě). Kontaktujte mě na mobil, nebo přes email. Více na webu pod příspěvkem. Přeji hezký den. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a poskytuji obě služby. Pokud Vás zaujme moje ukázka, ráda Vám nafotím svatbu. Veškeré informace naleznete na mém webu. S přáním hezkého dne, Marcela Novotná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. Možnost fotobudky Fotodroid S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
@pajahori Dobrý den slečno P, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí ..........................................
Odpovědět
Profilova fotka
@pajahori Dobrý den, jsem fotograf a rád budu součástí Vašeho dne a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. V příloze posílám ukázku mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Pro více informací mě neváhejte mě kontaktovat 😊
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?