Fotograf, 31.8.2019, jižní Čechy

Dobrý den, jelikož nám na poslední chvíli vypadl fotograf, sháním někoho, kdo by byl ochotný nafotit naši svatbu, která se uskuteční 31. 8. 2019 na statku v blízkosti Soběslavi. Děkuji za všechny nabídky! Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, tuhle sobotu mám zatím neobsazenou. Pokud se Vám má práce zalíbí (viz webovky), rád se o focení postarám :-). Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Poslal jsem Vám soukromou zprávu. S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín nemám obsazen. Odkaz na mé webové stránky naleznete hned pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, Soběslav je moje dětství... strávila jsem svá nejlepší léta ve Vesci :-) Ráda nafotím. Mou práci najdete na mých webovkách, v případě zájmu mě kontaktujte. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
@sineon Dobrý den, protože mám Vámi vybraný termín stále volný, ráda bych připojila svou nabídku na nafocení vašeho svatebního dne. Do zprávy Vám zašlu další podrobnosti. Přeji krásnou středu. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den slečno Veroniko, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?