Fotograf, 31.8.2019, Bojkovice

Krásný den, hledáme někoho, kdo by nám mohl zachytit náš svatební den. Chtěli bychom Vás od 12:00 do maximálně 22:00. Máte ještě někdo volno?
Odpovědět
Dobrý den, volno mám a pokud se Vám bude moje práce líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Víc informací zasílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný, jsem z Uherského Hradiště, informace a cenu posílám do SZ. Pokud se Vám moje práce líbí budu se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Veškeré informace o mě naleznete na mých internetových stránkách. Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš zermín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, pokud se Vám zalíbí moje práce, napište mi, ráda přijedu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávající oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@druzickajsem Dobrý den, Váš termín mám volný a rád nafotím Váš den D. Všechny informace, vč. ukázek mé tvorby naleznete na profilu, popř. webových stránkách. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se bude líbit moje ukázka, ráda Vám nafotím svatbu. S pozdravem, Marcela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda vám svatbu nafotografuji :) Koukněte na mé stránky, kde najdete veškeré potřebné informace. Zdravím, Šárka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! volno ještě mám a moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den tento termín mám stále volný. :) Na více fotek se můžete podívat na mé stránky. Ráda Vám zodpovím další otázky. Hodně štěstí se svatbou. Markéta
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?