Fotograf 31.8.2018?

Hledáme fotografa na svatbu 31.8.2018, Dobrovice u Mladé Boleslavi.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný den, pokud by se Vám líbil můj styl focení, tak mi napište a můžeme se domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Petro a Jirko, fotily jsme svatbu kousek od MB v Kosmonosích :-). Dobrovice jsou ještě blíž. Jsme z Prahy. Termín máme zatím volný. Na webových stránkách najdete více informací ( svatební balíčky, ceník+ kontakt na mne).Na facebookových máme hodnocení. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajirka2018 Dobrý den. Rád Vám jako svatební fotograf zdokumentuji Váš svatební den. Více informací najdete na webu pod příspěvkem, nebo Vám zavolám pro upřesnění. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě. Krásný den Vám přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, Vámi poptávaný termín mám volný a bude mi ctí přispět Vašemu dni svou prací.:) Více informací naleznete na mém webu - od galerií s ukázkami svateb které jsem fotil, přes svatební balíčky až po kontaktní formulář.:) Budu se těšit! Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš svatební termín ještě volný :) Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Stále ještě nemáte fotografa, který by nafotil Váš svatební den? Chcete mít na své svatbě někoho, kdo má cit pro zachycení těch nejkrásnějších okamžiků? Očekáváte kvalitu a profesionální služby? AZ-fotosluzby.eu jsou Vám k dispozici - společně se postaráme o to, že Váš den bude tím nejkouzelnějším ve Vašem životě a všechny důležité okamžiky budete mít věrně zachycené na fotografiích. V rámci našich cenových balíčků si můžete vybrat takový, který pro Vás bude ideální. Nabízíme i balíček Individual, ve kterém si můžete dle potřeb, představ a rozpočtu libovolně navolit požadované služby. Rádi zachováme kouzelnou památku na Váš svatební den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Petro a Jirko. Termín mám ještě volný. Pokud bych Vás zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Budu se těšit na spolupráci. S pozdravem, Michaela Kejdušová :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásný den Petro, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. Podívejte se na naše stránky (v odkaze pod textem) a pokud se Vám zalíbí naše fotky, na kterých dokumentujeme emoce, radost a neopakovatelné okamžiky, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Ceník a ukázky naší práce naleznete na našem webu. (Jsme z Českého Brodu.) Přeji hezký den Lucie Vaňková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste si ještě nevybrali, tak Vám rád nabídnu své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, píši Vám soukromou zprávu. Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mám tento termín zatím volný a bydlím kousek od Dobrovice ;-). Kdyby má práce zaujala, napište. Zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?