Fotograf 31.7. 2015 Praha

Dobrý den, sháním fotografa na toto datum...limit máme 10 tisíc. Nevíte o někom volném?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte se prosím k nám na web. Váš termín máme volný a rádi za Vámi dojedeme. Finančně bychom se mohli vejít i s cestou, záleží jakou máte o focení představu. Pokud se Vám bude naše tvorba líbit, tak se můžeme blíže domluvit. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám prozatím volný. Do limitu se vejdu i kdyby šlo o celodenní focení. Do soukromé zprávy Vám zašlu ceník. Nabízím hlavně tvůrčí a reportážní přístup k focení svateb. Tvůrčí v tom, že nemám "šablony" na focení portrétu ženicha a nevěsty, každý pár řeším podle toho, jaký je, jak na mě působí nebo co jim sluší. A reportážní v tom smyslu, že si všímám i maličkostí, co se dějí mimo hlavní děj.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mohu nabídnout své služby. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Do ceny se vejdeme. Viz ceník na mých stránkách. Hezký den René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme stále ještě volný. Dovolím si Vám zaslat interní zprávičku. Budeme moc rádi, když se prozatím mrknete na naše webové stránky. Najdete na nich ukázku ze svatebního fotografování, ceníky a popis jednotlivých svatebních balíčků. Budeme se moc těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu. Přeji krásný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nabídku máte v poště. Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den přeji, Váš termín máme prozatím volný, a tak bych Vám ráda touto cestou nabídla naše služby. Pokud zavítáte na naše webové stránky, tak tam naleznete portfolio + ceník a další informace.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, Váš termín mám ještě volný a jsem přímo z Prahy - budu ráda, když se podíváte i na mou práci (fotogalerie i ceník najdete na níže uvedením webu - víceméně všechny balíčky splňují Váš limit) + stejně tak galerie ze svateb i zde na profilu ( + reference klientů). Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také jsem Vám k dispozici ;) Vráťa :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, termín máme také volný, více práce z celých svateb najdete na webu, včetně ceníku. S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nabídka je ve Vaší poště
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám také prozatím ještě volný. Mojí prezentaci najdete na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás styl zaujal a ceník neodradil :) jsem připraven se s Vámi a snoubencem sejít na nezávazné schůzce, kde vše probereme a zároveň vytvoříme sérii předsvatebních fotografií, čímž odpadne prvotní ostych z focení na svatbě. Mějte se moc hezky Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslali jsme Vám interní zprávu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@maudd Dobrý večer, já si dovolím doporučit fotografku Evu Bebko (evabebko[tecka]com), je z Prahy a třeba by Vás její fotografie zaujaly. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, i já se připojuji s nabídkou ;-) Termín mám volný. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám interní zprávu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby, tento termín mám zatím ještě volný. Do finančního limitu se určitě také vejdeme. přeji hezký den. Radek Mikuláš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, takže jsem v případě zájmu také k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. V případě zájmu neváhejte mne kontaktovat. Více fotografií na webu. Pošlu Vám více info a ceník do SZ. S pozdravem Alena Gurenchuk
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?