Fotograf 30.9.2017?

Dobrý den, můžu poprosit o doporučení na fotografa Prostějov a okolí na 30.9.2017? Díky K.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tomto termínu mám pro Vás volno. Rád nafotím Vaši svatbu. Více informací na mám profilu a webu nebo mi neváhejte poslat dotaz mailem. Přeji hezký den Ivan Bartoš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný ;-) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Dobrý dem, 30.9 mám volno :) Koukněte na muj web a fotky a napište ! :) Budu to mít ze Zlína kousek! Mějte se opravdu krásně! Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby vás s partnerem oslovil můj styl focení, mohu být k dispozici. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud vás má práce zaujme, termín mám volný a ráda přijedu. Informace a portfolio najdete na mém webu. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, termín mám volný. Bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka. P.S. nabídku máte v SZ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvedený termín mám volný. Ukázky včetně ceníku naleznete na mých www. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mrkněte ke mě na web a pokud se vám budou mé fotky líbit bude mi velkou ctí být součástí vašeho dne :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?