Menu Forum

Fotograf 30.8.2014 okres Náchod?

2. čer 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
milouckacertice
4
Registrovala se 25. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Má 6 přátel. Hlavňov, Region Náchod.
fotoportrét
fotoportrét
milouckacertice
4
Registrovala se 25. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Má 6 přátel. Hlavňov, Region Náchod.
 Hledáme fotografa od ranních příprav cca 9hodin až po první tanec cca do 18hodin. Po oběde focení s koňmi, ovečkami atd. Nemáme moc velké finanční možnosti, takže cena tak do 8tisíc. Předem děkuji! emoticon
1. čer 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
delafleur
De la Fleur květinový ateliér
Hanka Žabková PRO

Květy a dekorace - Region Náchod
14

“Milé nevěsty........hledáte-li na Náchodsku, Královéhradecku, Rychnovsku a Trutnovsku někoho, kdo s láskou přispěje k atmosféře vašeho svatebního příběhu, jsme tu pro vás... se zaměřením na svatební floristiku vám vytvoříme svatební kytici, korsáže, kytičky pro maminky, dekorace pro svědkyně i družičky, autocorsa, výzdobu obřadu, hostiny i svatebního dortu...včetně možnosti návrhu konceptu a realizace v místě svatby... s osobním přístupem... dle vašeho”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
delafleur
De la Fleur květinový ateliér
Hanka Žabková PRO

Květy a dekorace - Region Náchod
14

“Milé nevěsty........hledáte-li na Náchodsku, Královéhradecku, Rychnovsku a Trutnovsku někoho, kdo s láskou přispěje k atmosféře vašeho svatebního příběhu, jsme tu pro vás... se zaměřením na svatební floristiku vám vytvoříme svatební kytici, korsáže, kytičky pro maminky, dekorace pro svědkyně i družičky, autocorsa, výzdobu obřadu, hostiny i svatebního dortu...včetně možnosti návrhu konceptu a realizace v místě svatby... s osobním přístupem... dle vašeho”
(Před 3 měsíci)

@milouckacertice Dobrý den, nevím sice jak je to finančně, ale zkuste si najít Photo Jiřina Mužíková, Hana Bednářová nebo se obrátit na s námi spolupracující salon Ráj šatů, manžel paní Němcové bude fotit svatbu jedné naší nevěstě. Další možností by potom byla Jana Fialová - také fotila jednu naši nevěstu. Jinak možností je v okolí spousta, ovšem cenově, myslím nad Váš limit. Hodně štěstí při hledání.
1. čer 2014 ve 20:03  •  www.delafleur.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si Vám nabídnout i své služby. Jsem sice z Prahy, ale není problém kamkoliv dojet. Do Vašeho rozpočtu bychom se také vešli. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě dohodneme.

Hezký den, Martin Pokora
2. čer 2014 ve 21:32  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí