Fotograf - 30.7.2016 okraj Prahy

Dobrý den, je tu nějaký fotograf, který má ještě volný termín 30.7.2016? Nemusí to být přímo profi svatební fotograf. Stačí když to bude mít jako koníček a bude šikovný :-) Předem děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín ještě volný. Posílám SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám volný. Více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám ještě volný, píši Vám sz S pozdravem Eva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, velmi ráda bych Vám nabídla svoje fotografické služby. Ukázky mojí práce včetně ceníku naleznete na mém webu. (mám velmi příjemné ceny :) S pozdravem Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Mám volný termín. Ráda vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené a nejsou přehnaně upravené. Koukněte na mé stránky a dejte vědět, Anna. ☺ www. anna-svatebnifotografka.cz
Odpovědět
Všem děkuji za nabídky. Prosím o chvilku strpení, musíme to projít a vybrat si :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinkatdi Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu, termín 30. července mám volný. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu a následně vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Na svatbě to potom není takový šok a zároveň si řekneme co je a není pro pěknou fotografii dobré a vhodné, zkusíme pózy. V nabídce mám i zábavnou automatickou fotící mašinu Fotobot, která fotí sama, rychle tiskne až 700 fotografií bez výměny papíru a ukazuje vše přímo na dotykovém displeji. Dále je možnost objednat si v balíčku navíc kameramana. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vám váš den D vyfotím: Podívejte se prosím na stránky. Naše snímky jsou přirozené, zajímavé a perfektně technicky zvládnuté. Profi práci oceníte až po předání fotografií a věřte je to rozdíl. Krásný den Mirka
Odpovědět
Všem moc děkuji za nabídky, ale už máme vybráno. Ostatní snad prominou x-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?