Fotograf 30.7.2016 - hvězdárna Ondřejov a Zámeček Kaliště

Zdravím, sháníme fotografa 30.7.2016 - hvězdárna Ondřejov a Zámeček Kaliště. Důležité je pro nás aby focení probíhalo přirozeně, ne žádné strojené fotky typu deset lidí si stoupne sem a dalších deset sem a všichni sýr :) Fotograf by měl udělat krásné fotky a zachytit příběh celého dne bez toho aniž by narušoval celkový průběh svatby (samozřejmě kromě fotek, kde je pozování do jisté míry nutné :) ), to je to co od fotografa očekáváme. Díky za tipy! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás má práce zaujme, rád budu Vaším fotografem. Termín mám prozatím volný. Fotky, ceník a další podrobnosti najdete na stránkách. Přeji hezký den. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf a kameraman (2 lidé) a automat na focení s rychlým tiskem Fotobot. Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. V Kališti Poddubí jsme měli chatu, ten kraj je boží. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, a tak jsem Vám k dispozici. Volné fotografování je můj styl, proto si myslím, že bychom si mohli "sednout". V případě Vašeho zájmu o mé služby, bychom se nejdříve sešli a probrali celou Vaši svatbu tak, abychom do ní focení umístili co nejpřirozeněji. Mou tvorbu a nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Přeji příjemné vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den , ano tak takto fotím velice ráda. Mrkněte prosím na stránky. Cena je dle naší dohody Zdravím Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Myslím, že splňuji Vaše požadavky :-). Pokud Vás moje práce zaujme, neváhejte mne, prosím, kontaktovat. Děkuji. Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout služby našeho ateliéru. Všechny ceny, včetně akutálních akcí najdete na našem webu. Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
@miiiiisha Dobrý večer. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého večera Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a velice ráda Vám nabídnu mé foto služby. Pokud Vás má práce zaujme, neváhejte mne kontaktovat! S pozdravem a přáním krásného večera Zaňková M.
Odpovědět
Profilova fotka
@miiiiisha Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby fotografa, Váš termín mám volný. Nabídku jsem Vám poslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Info zasílám do zprávy.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?