Fotograf 30.6.2018 Šumperk

Ahoj, sháním fotografa na 30.6.2018, svatba bude v Šumperku. Problém zjevně je, že mám zájem jen asi o 4 hodiny a jelikož je sezóna tak mi zatím každý odepsal, že bere minimálně 8 hodin. Našla by se nějaká dobrá duše co by vzala i jen 4 hodiny? :) :) :) děkujiii
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 4000 Kč za vami požadované fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @miz1 Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda vám nafotím vaší významnou životní událost, mé portfolio se nachází na FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. Bydlím v Šumperku. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji se připojit ke kolegům s nabídkou svých služeb.:) Více na webu, nebo kartě. Martin ;)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a mám v nabídce i takové focení, co poptáváte. Jsem ze Šumperka a krom focení nabízím i líčení a účes pro nevěstu a ostatní. Jestli budete mít zájem, podívejte se na mou stránku zde nebo na fcb stránku, kde jsou i alba fotografií. Hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?