Fotograf 30.6.2017 Praha

Dobrý den, hledám šikovného nepředraženého fotografa na naší svatbu :) termín svatby je 30.6.2017 na Grébovce :) Prosím, v případě zájmu mě kontaktujte na mail : veru.kadlecova@seznam.cz Předem děkuji za doporučení nebo nabídku :)
Odpovědět
Já jsem tu narazila na Robina Puškáše - je z Prahy a jeho fotky se mi na první pohled líbily
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, doporučovat se nebudu :-), ale zasílám ukázku práce a více informací zašlu na uvedený e-mail. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volny. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, také nabídnu své služby a zároveň pošlu mailíka. Pokud by vás má práce zaujala, tak se ozvěte. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer! Váš termín mám zatím volný, a tak jsem Vám k dispozici. Svatby fotím po celé ČR a cestovné do Prahy je v ceně obou mnou nabízených svatebních balíčků. Mou tvorbu i nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Můžeme se sejít a vše probrat osobně. Přeji příjemné vybírání. Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, spolupracujeme s několika vynikajícími fotografy. Pokud budete mít zájem, neváhejte nás kontaktovat! Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku máte ve zprávě. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám zatím volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Přikládám fotografie přímo s Grébovky, kde jsem fotila již mnohokrát :) Ceník svatebních balíčků naleznete na mém webu a předražené ceny rozhodně nemám :) V případě Vašeho zájmu mne neváhejte kontaktovat! Budu se těšit! S pozdravem Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj, koukni ke mně do alba na fotky z Vyšehradu. Fotila nám je Iveta Neubauerová - fotoateliér Nook. Je moc šikovná a teď začíná fotit i svatby. Bude fotit i tu naší. :-) Ceny má fakt suprový. Kdyžtak její práci si můžeš prohlídnout na: https://www.facebook.com/FotoatelierN...
Odpovědět
Článek se načítá
všm moc děkuji za nabídky a doporučení :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?