Fotograf 30. 5. 2015 Prostřední Bečva

Dobrý den, hledáme fotografa na náš svatební den, 30. 5. 2015 na Prostření Bečvě. Postačí nám půlden focení, zhruba od snídaně po počátek svatební hostiny. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Přerova takže to není daleko a váš termín mám volný :) Ceník posílám do pošty, hezký večer Lucka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín máme ještě volný. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně mrkněte na naše webové stránky, najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, pokud se Vám moje tvorba bude líbit, ráda přijedu. Při fotografování kladu důraz na vyjádření emotivních momentů a fotografie jsou formou příběhu. Do soukromé zprávy Vám ještě pošlu ceník a info. Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zprávy. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín svatebního dne mám volný. Pokud se Vám bude zamlouvat má tvorba, neváhejte se na mne obrátit. Více na webu nebo fb. Hezké dny přeje Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. Ceník najdete na webu a reference od nevěst zde na profilu.. S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme také volný. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
6 hod nabízím za 9tis kč plus doprava. Je to poslední mimosezónní den se zvýhodněnou cenou balíčku.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme, rád si udělám výlet. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Nejlepší je MICHAL KRUSBERSKÝ! :-) Byli jsme moc spokojeni. Super cena, přístup a vysledne fotky předčily očekávání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme stále volný. Budeme rádi když se podíváte na naše webové stránky nebo na profil. Budeme se těšit :) Míša a Kamil
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?