Fotograf 30.5.2015 - Brno

Ahoj, hledáme fotografa na termín 30.5.2015. Svatba bude v Brně, je někdo volný? Uvažujeme spíše o časově delším fotografování. Můžete mi prosím do zpráv poslat cenovou nabídku? Předem děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zkuste z Brna Terezu Vítovou, třeba by Vás její práce zaujala. S pozdravem Martin Lysek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, jsme přímo z Brna a termín máme volný. Časově delšího focení se vůbec nebojíme :) právě naopak, jsme rádi, když můžeme zaznamenat celý svatební den. Dovolím si vám zaslat soukromou zprávičku s podrobnějšími informacemi. Prozatím se klidně podívejte na naše webovky, které jsou uvedeny na kartě. Budeme se moc těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, můžete navštívit web, kde najdete i kompletní ceník. Pokud by Vás moje práce zaujala, neváhejte kontaktovat .-) Dopravu do Brna neúčtuji. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den! 30. květen máme ještě volný a rádi k Vám tak dorazíme. :-) Poskytujeme celodenní fotografování bez počítání konkrétních hodin a doprava nám samozřejmě nečiní sebemenší problém. Do interní zprávy posílám konkrétní cenovou nabídku...a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
také jsem volná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Brna a váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Ceník vám zasíláme od vaší interní pošty. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Poslala som správu :-) Viac fotografií nájdete na webe.
Odpovědět
Profilova fotka
Tento termín mám volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Jezdím po celé republice. Při celodenním focení bych si neúčtoval cestovné. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních. Rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Tento termín mám také volný. Prohlédněte si moji galerii kliknutím na mé jméno. Jsem z Brna.;)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín také zatím volný, kdyby byl zíjem ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím nafocení svatebních fotografií za skvělé ceny od 3500,- a tento termín mám zatím volný... v případě zájmu o více informací můžete mrknou na můj web. Přeji hezký večer
Odpovědět
Profilova fotka
@ytrew Dobrý večer, zkuste oslovit Markétu Zelenkovou. Je přímo z Brna a má poměrně nevšední pohled ;) Linda (Filip Matuška - Photography)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím své služby. Veškeré info na webu. S přáním štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne :) H. Jordán
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím své báječné služby lehce potrhlého fotografa, který rád stylizuje své fotky, jako by byly vyfotografovány na film: Působí pak přirozeně, nikoliv digitálně" a uměle. Jako bonus nabízím vlastní fotokoutek s fotobudkou ála Smilebox/Fotonaut ;-) Více v mém profilu a na webu. ***
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám ještě volný...
Odpovědět
Profilova fotka
O svých službách bych neřekl, že jsou báječné...to hodnocení přísluší ostatním. Nicméně jedním ze svých fotoaparátů fotím tak, že nic stylizovat do podoby kinofilmu nemusím, film to totiž je. Mimochodem stylizovat do podoby kinofilmu znamená v lepším případě několik tahů myši, v horším případě pouhá aplikace filtru (dvě kliknutí myší)... No nic, dobře vyberte :) A mějte se hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také přidávám svou nabídku. Termín mám volný. V případě že Vás zaujme má tvorba, budu se těšit na Váš kontakt. Ceník posílám do zprávy. Hezké dny přeje Radek.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?