Menu Forum

Fotograf 30.5.2015 - Brno

23. dub 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
ytrew
1
Registrovala se 31. března 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Svatba byla 18. června 2016
fotoportrét
fotoportrét
ytrew
1
Registrovala se 31. března 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Svatba byla 18. června 2016
 Ahoj, hledáme fotografa na termín 30.5.2015. Svatba bude v Brně, je někdo volný? Uvažujeme spíše o časově delším fotografování. Můžete mi prosím do zpráv poslat cenovou nabídku? Předem děkuji.
31. bře 2015 ve 12:20  •  Svatba byla v červnu 2016  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

Dobrý den, zkuste z Brna Terezu Vítovou, třeba by Vás její práce zaujala. S pozdravem Martin Lysek emoticon
31. bře 2015 ve 12:22  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Zdravím,

jsme přímo z Brna a termín máme volný. Časově delšího focení se vůbec nebojíme emoticon právě naopak, jsme rádi, když můžeme zaznamenat celý svatební den. Dovolím si vám zaslat soukromou zprávičku s podrobnějšími informacemi. Prozatím se klidně podívejte na naše webovky, které jsou uvedeny na kartě.

Budeme se moc těšit

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
31. bře 2015 ve 12:26  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “web vo fotografii”
31. bře 2015 ve 12:32 • svatebni_fotografka
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný, můžete navštívit web, kde najdete i kompletní ceník.
Pokud by Vás moje práce zaujala, neváhejte kontaktovat .-)
Dopravu do Brna neúčtuji.
Přeji pěkný den, Soňa Goldová
31. bře 2015 ve 12:36  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
31. bře 2015 ve 12:37  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

Krásný den! 30. květen máme ještě volný a rádi k Vám tak dorazíme. emoticon Poskytujeme celodenní fotografování bez počítání konkrétních hodin a doprava nám samozřejmě nečiní sebemenší problém. Do interní zprávy posílám konkrétní cenovou nabídku...a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby. emoticon
31. bře 2015 ve 12:42  •  www.kachnaproduction.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
31. bře 2015 ve 12:58 • sylvik0000
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

také jsem volná emoticon
31. bře 2015 v 16:03  •  www.zezu.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, jsme z Brna a váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte.
Ceník vám zasíláme od vaší interní pošty.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
31. bře 2015 ve 21:44  •  www.4eyes.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Poslala som správu emoticon Viac fotografií nájdete na webe.
31. bře 2015 ve 22:11  •  www.keridafoto.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Tento termín mám volný emoticon
3. dub 2015 v 08:57  •  www.kamilkubjatko.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
6. dub 2015 ve 14:27 • monny192
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Jezdím po celé republice. Při celodenním focení bych si neúčtoval cestovné.

Hezký den, Martin Pokora
7. dub 2015 ve 21:31  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních.

Rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.
8. dub 2015 v 11:04  •  www.creativelove.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinindruch (28 r.)
Martin Indruch
Martin Indruch PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
martinindruch (28 r.)
Martin Indruch
Martin Indruch PRO

3
 Dobrý den. Tento termín mám také volný. Prohlédněte si moji galerii kliknutím na mé jméno. Jsem z Brna.;)
9. dub 2015 v 09:01  •  www.martinindruch.freepage.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Kontaktné údaje vo fotografii. ”
9. dub 2015 ve 13:57 • vojkovskyeu
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
9. dub 2015 ve 22:28 • pavel_zahalka
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Tábor
5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Tábor
5
 Dobrý den,

mám Váš termín také zatím volný, kdyby byl zíjem ;)

Přeji hezký den

Vratislav Jenšík
11. dub 2015 v 09:49  •  www.vjfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
heluska11
Svatební fotografie
Helena Chalupová PRO

“Zdravím, stále příjímám objednávky na letošní svatební sezónu za skvělé ceny od 3500,- :) více informací najdete zde http://www.foto-doma.cz/svatby.html Hezký den přeji :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
heluska11
Svatební fotografie
Helena Chalupová PRO

“Zdravím, stále příjímám objednávky na letošní svatební sezónu za skvělé ceny od 3500,- :) více informací najdete zde http://www.foto-doma.cz/svatby.html Hezký den přeji :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, nabízím nafocení svatebních fotografií za skvělé ceny od 3500,- a tento termín mám zatím volný... v případě zájmu o více informací můžete mrknou na můj web.
Přeji hezký večer
19. dub 2015 ve 21:39  •  www.foto-doma.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

@ytrew Dobrý večer,
zkuste oslovit Markétu Zelenkovou. Je přímo z Brna a má poměrně nevšední pohled ;)

Linda
(Filip Matuška - Photography)
19. dub 2015 ve 21:49  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fototovarna (37 r.)
Fototovarna.cz
Jan Jordán PRO

“Fotíme v celé ČR :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
fototovarna (37 r.)
Fototovarna.cz
Jan Jordán PRO

“Fotíme v celé ČR :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den. Nabízím své služby. Veškeré info na webu. S přáním štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne emoticon H. Jordán
22. dub 2015 v 10:40  •  www.fototovarna.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkup (112 r.)
Svatební fotograf Martin Kup
Martin Kup PRO

2

“Pozor! Zdarma fotokoutek s tiskem fotek (v hodnotě 6.990 Kč) ke svatebnímu fotografování pro rok 2016. Nabídka je časově omezená, objednávejte ihned! Portfolio najdete na mém webu http://martinkup.cz”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
martinkup (112 r.)
Svatební fotograf Martin Kup
Martin Kup PRO

2

“Pozor! Zdarma fotokoutek s tiskem fotek (v hodnotě 6.990 Kč) ke svatebnímu fotografování pro rok 2016. Nabídka je časově omezená, objednávejte ihned! Portfolio najdete na mém webu http://martinkup.cz”
(Před 1 rokem)

Nabízím své báječné služby lehce potrhlého fotografa, který rád stylizuje své fotky, jako by byly vyfotografovány na film: Působí pak přirozeně, nikoliv digitálně" a uměle. Jako bonus nabízím vlastní fotokoutek s fotobudkou ála Smilebox/Fotonaut emoticon Více v mém profilu a na webu.
22. dub 2015 ve 14:18  •  martinkup.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Hezký den, Váš svatební termín mám ještě volný...
22. dub 2015 v 16:07  •  www.robinpuskas.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

O svých službách bych neřekl, že jsou báječné...to hodnocení přísluší ostatním. Nicméně jedním ze svých fotoaparátů fotím tak, že nic stylizovat do podoby kinofilmu nemusím, film to totiž je. Mimochodem stylizovat do podoby kinofilmu znamená v lepším případě několik tahů myši, v horším případě pouhá aplikace filtru (dvě kliknutí myší)...
No nic, dobře vyberte emoticon
A mějte se hezky.
22. dub 2015 ve 23:04  •  davidkorsa.blogspot.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den,
také přidávám svou nabídku. Termín mám volný. V případě že Vás zaujme má tvorba, budu se těšit na Váš kontakt. Ceník posílám do zprávy.
Hezké dny přeje Radek.
23. dub 2015 ve 22:31  •  www.radeksvidersky.cz  •  To se mi líbí