Fotograf 30.4.2016 Zlínský kraj ?

I když je to narychlo, najde se ještě volný fotograf na 30.4.2016? Svatba se bude konat v okolí Bystřice p. Hostýnem. Děkujem za tipy a nabídky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Kroměříže, volno mám. :) Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na FB a webu), ozvěte se! Filip
Odpovědět
Profilova fotka
@minelly Dobrý den, termín mám volný a do Bystřice pod Hostýnem to mám asi hodinu a půl cesty :-) Cenovou nabídku posílám do zprávy. Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme volný a rádi za Vámi dojedeme. Martin & Linda
Odpovědět
Profilova fotka
@minelly Hlásíme zatím volno, jsme sice z Brna, ale původem z Valašska a rádi přijedeme ;) Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám ještě volno, rád posloužím jestli budete chtít. Fotky, ceník atd. najdete na stránkách. Hezký večer, Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
@minelly Dobrý den, termín mám volný. Budu rád, pokud byste si našla čas a podívala se i na mé fotografie. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky hlásím volný termín. Budu rád, když se podíváte i na moji práci na webu. S pozdravem Radim
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer, Vámi poptávaný termín mám také volný. Zaslal jsem Vám více informací do zpráv :) S přáním hezkého víkendu Tomáš Javůrek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Podívejte se na moje webové stránky a v případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Hlasim volno :) Mejte se krasne, a preju pohodovy pripravy ;) Petr
Odpovědět
Článek se načítá
Pokud máte chuť, můžete se podívat také na mé stránky nebo FB - termín mám k dispozici Za případný zájem děkuji Kamil K.
Odpovědět
Profilova fotka
@minelly Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám stále volný. V případě Vašeho zájmu bych rád nabídl své služby, podrobnější informace k svatebnímu focení naleznete na mých stránkách. S pozdravem Martin Kubečka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den pokud se vám naše práce líbí tak se klidně ozvěte. Jezdíme po celý republice. Natáčíme i fotíme. Cenu máme také zajímavou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam toto datum stale volne. Mrknete na muj web a dejte vedet, jestli se Vam prace libi. Vetsina jsou focene ve Velke Britanii, kde jsem 10 let zila. Cena 8tis/cely den. S pranim pekneho dne Katerina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný ...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den :-) Podívejte se na náš web. Nabízíme i fotokoutek :-) Spolupracujeme jako i tým foto + video. Pište nebo volejte, ať máte vzpomínk
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?