Menu Forum

Fotograf 30.4.2016 Zlínský kraj ?

2. únor 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
minelly
1
Registrovala se 8. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Zlín.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
minelly
1
Registrovala se 8. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Zlín.
  • Neví, kdy bude svatba
 I když je to narychlo, najde se ještě volný fotograf na 30.4.2016? Svatba se bude konat v okolí Bystřice p. Hostýnem. Děkujem za tipy a nabídky. emoticon
8. led ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

jsem z Kroměříže, volno mám. emoticon Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na FB a webu), ozvěte se!

Filip
8. led v 15:07  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

@minelly Dobrý den,
termín mám volný a do Bystřice pod Hostýnem to mám asi hodinu a půl cesty emoticon
Cenovou nabídku posílám do zprávy.

Mariana
8. led v 15:55  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, tento termín máme volný a rádi za Vámi dojedeme.

Martin & Linda
8. led v 16:14  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 @minelly Hlásíme zatím volno, jsme sice z Brna, ale původem z Valašska a rádi přijedeme ;)
Jindřich a Pavla Nejedlí
8. led v 16:41  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Já mám ještě volno, rád posloužím jestli budete chtít. Fotky, ceník atd. najdete na stránkách.
Hezký večer, Lukáš.
8. led ve 20:23  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

@minelly
Dobrý den, termín mám volný. Budu rád, pokud byste si našla čas a podívala se i na mé fotografie. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
8. led ve 22:35  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

Já taky hlásím volný termín. Budu rád, když se podíváte i na moji práci na webu.

S pozdravem

Radim
9. led ve 12:29  •  www.radimhajek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
9. led ve 12:52 • kristynahorakova
fotoportrét
fotoportrét
tomasjavurek (27 r.)
Tomáš Javůrek
Tomáš Javůrek PRO

Foto a video - Region Olomouc

“Dobrý den, momentálně nabízím poslední volnou červnovou sobotu a to 4. 6. 2016 nevěsta přesunula termín na srpen :) V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat S přáním hezkého dne Tomáš Javůrek”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
tomasjavurek (27 r.)
Tomáš Javůrek
Tomáš Javůrek PRO

“Dobrý den, momentálně nabízím poslední volnou červnovou sobotu a to 4. 6. 2016 nevěsta přesunula termín na srpen :) V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat S přáním hezkého dne Tomáš Javůrek”
(Před 10 měsíci)

Dobrý večer,

Vámi poptávaný termín mám také volný. Zaslal jsem Vám více informací do zpráv emoticon

S přáním hezkého víkendu

Tomáš Javůrek
9. led v 18:00  •  www.tomasjavurek.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

Foto a video - Region Praha
5
 Dobrý den, termín mám volný. Podívejte se na moje webové stránky a v případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
10. led ve 13:40  •  www.oakphotography.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
 Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách.

Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu.

S přáním hezkého dne

Marián Sopoliga
10. led v 18:06  •  www.mariansopoliga.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (25 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

9

“Tři boží svatby komplet na mých nových stránkách! http://www.noxphoto.cz/ Podívejte se a rezervujte si termín co nejdřív, začlo se mi to minulej týden nějak plnit :D”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (25 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

9

“Tři boží svatby komplet na mých nových stránkách! http://www.noxphoto.cz/ Podívejte se a rezervujte si termín co nejdřív, začlo se mi to minulej týden nějak plnit :D”
(Před 1 měsícem)

Hlasim volno emoticon
Mejte se krasne, a preju pohodovy pripravy ;)

Petr
10. led v 18:13  •  www.noxphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamil_kasparek (32 r.)
Kaspy Photography
Kamil kašpárek PRO

28

“Drahé nevěsty, aktualizuji volné svatební termíny pro rok 2017. zájemkyně prosím klikněte na odkaz: http://www.kaspy.eu/novinky/volne-terminy-2017-17.html děkuji za Vaši důvěru Kaspy”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
kamil_kasparek (32 r.)
Kaspy Photography
Kamil kašpárek PRO

28

“Drahé nevěsty, aktualizuji volné svatební termíny pro rok 2017. zájemkyně prosím klikněte na odkaz: http://www.kaspy.eu/novinky/volne-terminy-2017-17.html děkuji za Vaši důvěru Kaspy”
(Před 1 měsícem)

Pokud máte chuť, můžete se podívat také na mé stránky nebo FB - termín mám k dispozici
Za případný zájem děkuji
Kamil K.
10. led ve 20:55  •  www.kaspy.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@minelly
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
11. led ve 23:17  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

3
 Dobrý den,

tento termín mám stále volný. V případě Vašeho zájmu bych rád nabídl své služby, podrobnější informace k svatebnímu focení naleznete na mých stránkách.

S pozdravem
Martin Kubečka
13. led ve 21:36  •  www.martinkubecka.cz/nabidka-svatby.html  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krefivideo
KrefiVideo.cz + kremlafoto.cz
Dušan JF PRO

Foto a video - Region Zlín
4
fotoportrét
fotoportrét
krefivideo
KrefiVideo.cz + kremlafoto.cz
Dušan JF PRO

4
 Dobrý den pokud se vám naše práce líbí tak se klidně ozvěte. Jezdíme po celý republice. Natáčíme i fotíme. Cenu máme také zajímavou emoticon
16. led v 01:13  •  www.krefivideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

8
 Dobry den, ja mam toto datum stale volne. Mrknete na muj web a dejte vedet, jestli se Vam prace libi. Vetsina jsou focene ve Velke Britanii, kde jsem 10 let zila. Cena 8tis/cely den.

S pranim pekneho dne
Katerina
20. led ve 12:59  •  www.kadrastudio.cz/portfolio/svatby/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kmail Kubjatko PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
fotografkamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kmail Kubjatko PRO

5
 Dobrý den, termín mám volný ...
21. led v 10:48  •  www.kamilkubjatko.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prostudio2
proSTUDIO2 foto-video
Dan Šimek PRO

4

“Svatební alba na našem webu http://www.prostudio2.com/#!svatby-alba/c5uv”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
prostudio2
proSTUDIO2 foto-video
Dan Šimek PRO

4

“Svatební alba na našem webu http://www.prostudio2.com/#!svatby-alba/c5uv”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den,
termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den emoticon
Podívejte se na náš web. Nabízíme i fotokoutek emoticon Spolupracujeme jako i tým foto + video.
Pište nebo volejte, ať máte vzpomínk
2. únor ve 22:20  •  www.prostudio2.com  • Odpověz  •  To se mi líbí