Fotograf 30.4.2016 max 3h?

Profilova fotka
Dobrý den, omlouvám se za stejnou otázku, prosím o konkrétnější odpověď s cenovou nabídkou na focení svatby s následujícím programem : - svatební obřad (v místě hostiny) -následuje oběd -novomanželské focení předpokládaná cena focení max 3hodiny prosím o konečnou cenu včetně dopravy ............ děkuji řeháková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer Romano, a kdepak jste. Dekuji Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, a kde budete mít svatbu? Ráda vám zašlu nabídku ;-) . ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já mám termín sice obsazen, ale rád bych poukázal na Váš časový plán. Obřad * trvá většinou 45 - 70 minut s gratulacemi a společnou fotografií + skupinovým focením. Přesun * dejme tomu 10 minut, když to bude na místě. Oběd * 30 - 60 minut, záleží na výřečnosti při přípitku a na složení menu Přesun na focení * 5 - 20 minut, záleží na místě, zda budete přejíždět. Focení * minimálně bych doporučil 60, lépe 90 minut Zde Váš požadavek končí, ale co krájení dortu a první tanec? To máte cca 60 - 90 minut pokud o tom budete uvažovat a v programu nebude prodleva. Nejkratší varianta = 2,5h kdy opravdu jde o malinkou svatbu na jednom místě - pak se to dá stihnout, ale projdete si ten čas ve spěchu, což o tom by ten den asi být neměl. Optimální varianta s rezervou (malou) = 4 h 10 m S dortem a tancem to ještě trochu povyroste... Každý si říká že to musí předci stíhat a pak to vždy dopadne tak, že se vše posouvá. Zkuste o tom pouvažovat ;-) Já právě ze zkušeností nabízím 6 hodin, což mi v 95% vždy vyšlo tak akorát na obřad až po první tanec. Přeji ať Vám to vše vyjde jak si to naplánujete a jste šťastní jak jen to půjde! S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, cena za cca 3 hod. je 6000 kč. Mrkněte na naše stránky Zdraví Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste si prosím projet moje portfolio a ceník na stránkách zde pod tímto příspěvkem, termín mám zatím volný. V nabídce mám balíček Klasik na 4 hodiny, do kterého by se to všechno mělo vejít. Jak podotkl kolega dvě a půl hodiny jsou proklatě málo. Pěkný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?