Menu Forum

Fotograf 30.4.2016 max 3h?

20. únor 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
romanareh
Registrovala se 31. ledna 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 30. dubna 2016
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
romanareh
Registrovala se 31. ledna 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 30. dubna 2016
    Region Zlín
 Dobrý den, omlouvám se za stejnou otázku, prosím o konkrétnější odpověď s cenovou nabídkou na focení svatby
s následujícím programem :
- svatební obřad (v místě hostiny)
-následuje oběd
-novomanželské focení
předpokládaná cena focení max 3hodiny
prosím o konečnou cenu včetně dopravy ............
děkuji řeháková
16. únor ve 21:01  •  Svatba byla v dubnu 2016  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

a kde budete mít svatbu? Ráda vám zašlu nabídku emoticon .

ZeZu
17. únor v 10:12  •  www.zezu.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

já mám termín sice obsazen, ale rád bych poukázal na Váš časový plán.
Obřad
* trvá většinou 45 - 70 minut s gratulacemi a společnou fotografií + skupinovým focením.
Přesun
* dejme tomu 10 minut, když to bude na místě.
Oběd
* 30 - 60 minut, záleží na výřečnosti při přípitku a na složení menu
Přesun na focení
* 5 - 20 minut, záleží na místě, zda budete přejíždět.
Focení
* minimálně bych doporučil 60, lépe 90 minut

Zde Váš požadavek končí, ale co krájení dortu a první tanec? To máte cca 60 - 90 minut pokud o tom budete uvažovat a v programu nebude prodleva.

Nejkratší varianta = 2,5h kdy opravdu jde o malinkou svatbu na jednom místě - pak se to dá stihnout, ale projdete si ten čas ve spěchu, což o tom by ten den asi být neměl.

Optimální varianta s rezervou (malou) = 4 h 10 m
S dortem a tancem to ještě trochu povyroste...
Každý si říká že to musí předci stíhat a pak to vždy dopadne tak, že se vše posouvá. Zkuste o tom pouvažovat emoticon Já právě ze zkušeností nabízím 6 hodin, což mi v 95% vždy vyšlo tak akorát na obřad až po první tanec.

Přeji ať Vám to vše vyjde jak si to naplánujete a jste šťastní jak jen to půjde!
S pozdravem Lukáš.
17. únor v 10:43  •  www.dvakratano.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

Foto a video - Region Olomouc
8
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

Foto a video - Region Olomouc
8
 Dobry vecer Romano, a kdepak jste. Dekuji Katka
16. únor ve 21:08  •  www.kadrastudio.cz/portfolio/svatby/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

cena za cca 3 hod. je 6000 kč.

Mrkněte na naše stránky
Zdraví Mirka
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
19. únor ve 23:52  •  www.fotojansova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
zkuste si prosím projet moje portfolio a ceník na stránkách zde pod tímto příspěvkem, termín mám zatím volný. V nabídce mám balíček Klasik na 4 hodiny, do kterého by se to všechno mělo vejít. Jak podotkl kolega dvě a půl hodiny jsou proklatě málo.

Pěkný den Mikuláš Křepelka
20. únor v 11:11  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

Dobrý večer,

pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální

Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
20. únor ve 22:55  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  •  To se mi líbí