Fotograf 3.9.2022

Profilova fotka
Zdravím, sháníme fotografa na náš svatební den 3.9.2022 v hotelu Agnes u Zruče nad Sázavou? Představovali bychom si focení od dopoledních hodin (přípravy) do večerní zábavy na cca. 10 hodin. Budeme rádi za vaše nabídky pokud budete mít čas. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme 🙂 Více infornací včetně cen najdete na našem webu. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Trhového Štěpánova od Zruče cca 10 min. Nabídku máte ve zprávách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme má tvorba na webových stránkách, ráda nafotím Váš svatební den. 🤗 S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád celodenní svatbu nafotím. Veškeré informace mám na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, vážený pane Kuchař, U nás v Czech Social Production už jsme svateb zažili nespočet svateb a bylo by nám ctí, kdybychom mohli být součástí i té Vaší. Natáčíme, fotíme a dokážeme Vám pomoci i se zařízením DJ nebo květinové výzdoby. 🙂 Vše potřebné o nás naleznete v odkaze vedle našeho profilu 🙂 Ve zprávách ode mě kdyžtak máte více informací, rádi Vám pomůžeme se sestavením toho nejvhodnějšího balíčku na míru právě pro Vás. S pozdravem, Tomáš Turek Czech Social Production s.r.o.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?