Fotograf 3.9.2016 Praha západ

Hledáme fotografa pro focení svatby 3.9.2016, obřad v Mníšku pod Brdy, hostina a oslava ve Vraném nad Vltavou. Pošlete mi, prosím, své nabídky. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud se Vám bude má práce líbit, ozvěte se. Pěkný den S pozdravem Robin P.
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa321 Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Pokud by se Vám moje práce líbila (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se! Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, zasílám nabídku ve zprávě.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přikládám vzorek fotografií a bližší informace do soukromé zprávy. Pokud vás s partnerem styl fotografií osloví, věřím, že najdeme společnou řeč i v ostatních otázkách. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda vám váš velký den vyfotografuji. Mrkněte prosím na stránky, hlavně na KLIPY, kde jsou ucelené svatby. To si myslím je vodítko, jak fotograf fotí. Náš fotobalíček mám od 7000 kč. Přeji pěkný den Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa321 Dobrý den, tedy posílám :-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám rád nabídnu své služby. Posílám sz ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín je prozatím neobsazený. Stránky s portfoliem i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a fotoautomat s rychlým tiskem Fotobot, nejlepší zábavu pro vaše svatebčany. Přesně stejnou kombinaci...Mníšek a Vranné jsem dělal vloni...třeba znáte nevěstu :) posílám ukázky Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den zasílám Vám nabídku do zprávy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý ráda, bych Vám i já na Váš velký den nabídla svoje fotografické služby. Ukázky mojí práce včetně ceníku naleznete na mém webu. V případě jakéhokoliv dotazu mne neváhejte kontaktovat! Budu se těšit. S pozdravem Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám aktuálně volný. Neváhejte mne kontaktovat pro více informací! :) S pozdravem Zaňková M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout naše služby :) Více informací včetně svatebních balíčků najdete na našem facebookovém profilu, nebo webu
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa321 Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, jest-li nejste ještě stíle rozhodnuty jakého fotografa vyberete - zkuste se mrknout na mé stránky a snad se Vám budou mé fotky i ceny líbit! :-) Bydlím přes kopec v Řevnicích a 3. září mám dosud volný... Děkuji Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?