Menu Forum

Fotograf - 3.9.2016 Pardubice - obřad

7. kvě 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
nase_ema
8
Registrovala se 2. srpna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 206 příspěvků a 1 album. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
nase_ema
8
Registrovala se 2. srpna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 206 příspěvků a 1 album. Region Pardubice.
 Dobrý den,
poptávám fotografa pro naši malou svatbu (8 lidí) na 3.9.2016 na radnici v Pardubicích. Jednalo by se pouze o focení obřadu (je v 13:30 h) + několik fotek se svědky, s rodiči, nás dvou např. před radnicí. Pokud pro by pro mě měl někdo nějakou nabídku, poprosím bližší info i s cenou do zprávy.
Děkuji
21. bře ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
nase_ema
8
fotoportrét
fotoportrét
nase_ema
8
 emoticon
24. bře v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

Foto a video - Region Praha
1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

(Před 1 rokem)

Dobrý den, ano mohu vás vyfotit. Mrkněte prosím na stránky na mou ucelenou práci ,Cena na cca 1:5 hod. jsou 4000 Kč.

Přeji krásný den

Mirka
fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Petra Šebestová PRO

1

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Petra Šebestová PRO

1

(Před 1 rokem)

@nase_ema

Dobrý den v ceně 4000 kč obdržíte cca 400 záběrů, ze kterých si vyberete 30 snímků, které vám upravím a nechám vytisknout ve formátu 13x18 cm a tyto snímky vám ještě vložím do Slide Show na 1 píseň. Všechny neupravené i upravené budete mít samosebou na dvd.
Ráda se s vámi sejdu a popovídáme si ....

Přeji krásný den

Mirka
fotoportrét
fotoportrét
lukasurban (33 r.)
Lukáš Urban - fotourban.cz
Lukáš Urban PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
6
fotoportrét
fotoportrét
lukasurban (33 r.)
Lukáš Urban - fotourban.cz
Lukáš Urban PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
6
 Dobrý den,
můžete se podívat na mou práci. Do Pardubic to mám kousek, klidně přijedu jen na obřad a chvíli po něm. Cena a rozsah dodaných služeb by odpovídala mini balíčku na stránkách. Dopravu bych Vám nepočítal.
Příjemné svatební přípravy
Lukáš Urban
30. bře v 08:57  •  www.fotourban.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomas_rehak (30 r.)
Tomáš Řehák - svatební fotograf
Tomáš Řehák PRO

Foto a video - Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
tomas_rehak (30 r.)
Tomáš Řehák - svatební fotograf
Tomáš Řehák PRO

Foto a video - Region Pardubice
 Dobrý den
Tento termín mám volný. Mohu Vám mé služby poskytnout za 2500 Kč včetně dopravy. V případě zájmu mne můžete kontaktovat a na míru Vám mé služby připravím. S přáním krásných předsvatebních příprav.

Tomáš Řehák
3. dub ve 12:16  •  www.tomasrehak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nase_ema
8
fotoportrét
fotoportrét
nase_ema
8
 Už máme vybráno, děkujeme za všechny nabídky emoticon
4. dub v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “na reklamu slúži profil Profesionál”
13. dub ve 20:35 • martinmaslicko
fotoportrét
fotoportrét
honza_turek
www.foture.cz
Jan Turek PRO

Foto a video - Region Jablonec nad Nisou
fotoportrét
fotoportrét
honza_turek
www.foture.cz
Jan Turek PRO

Foto a video - Region Jablonec nad Nisou
 pane Máslo, doporučuju zaplatit si profil a nezaplavovat forum "nenápadnou" reklamou emoticon
14. dub v 11:43  •  www.foture.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbataz
21
Registrovala se 18. září 2013 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků. Má 24 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
svatbataz
21
Registrovala se 18. září 2013 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků. Má 24 přátel. Region Hradec Králové.
 http://foto-depress.nafoceno.cz/KONTAKT-INFO.html fotí i svatby, možná spíš pro drsnější nevěsty, fotí ale všechno, i těhule, kousek od pardubic
15. dub ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
PRO

Foto a video - Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
PRO

Foto a video - Region Náchod
 Dobrý den,
nabízím své služby svatebního fotografa. Mrkněte na mé stránky, zda by Vám vyhovoval univerzální balíček. Také se můžeme individuálně domluvit podle Vašich potřeb a přání.
Přeji pěkný den.
Martin Máslo
7. kvě v 17:27  •  www.fotomaslo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí