Fotograf - 3.9.2016 Pardubice - obřad

Dobrý den, poptávám fotografa pro naši malou svatbu (8 lidí) na 3.9.2016 na radnici v Pardubicích. Jednalo by se pouze o focení obřadu (je v 13:30 h) + několik fotek se svědky, s rodiči, nás dvou např. před radnicí. Pokud pro by pro mě měl někdo nějakou nabídku, poprosím bližší info i s cenou do zprávy. Děkuji
Odpovědět
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano mohu vás vyfotit. Mrkněte prosím na stránky na mou ucelenou práci ,Cena na cca 1:5 hod. jsou 4000 Kč. Přeji krásný den Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
@nase_ema Dobrý den v ceně 4000 kč obdržíte cca 400 záběrů, ze kterých si vyberete 30 snímků, které vám upravím a nechám vytisknout ve formátu 13x18 cm a tyto snímky vám ještě vložím do Slide Show na 1 píseň. Všechny neupravené i upravené budete mít samosebou na dvd. Ráda se s vámi sejdu a popovídáme si .... Přeji krásný den Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat na mou práci. Do Pardubic to mám kousek, klidně přijedu jen na obřad a chvíli po něm. Cena a rozsah dodaných služeb by odpovídala mini balíčku na stránkách. Dopravu bych Vám nepočítal. Příjemné svatební přípravy Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Tento termín mám volný. Mohu Vám mé služby poskytnout za 2500 Kč včetně dopravy. V případě zájmu mne můžete kontaktovat a na míru Vám mé služby připravím. S přáním krásných předsvatebních příprav. Tomáš Řehák
Odpovědět
Už máme vybráno, děkujeme za všechny nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
pane Máslo, doporučuju zaplatit si profil a nezaplavovat forum "nenápadnou" reklamou ;-)
Odpovědět
http://foto-depress.nafoceno.cz/KONTA... fotí i svatby, možná spíš pro drsnější nevěsty, fotí ale všechno, i těhule, kousek od pardubic
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby svatebního fotografa. Mrkněte na mé stránky, zda by Vám vyhovoval univerzální balíček. Také se můžeme individuálně domluvit podle Vašich potřeb a přání. Přeji pěkný den. Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?