Fotograf 3.6. 2017

Dobry den, schanim fotografa na datum 3.6.2017, misto svatby cca 80km od Prahy. Max. cena 15000. Najde se nekdo? Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotografie líbit, jsem Vám plně k dispozici. Fotky a další informace naleznete na mých stránkách. S pozdravem Lukáš Alexander
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvolnil se mi termín. Podívejte se prosím na moji stránku a pokuď se Vám moje práce bude líbit tak se ozvěte:)! Přeji krásny den. S pozdravem Martina Herštusová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný a to se slevou 15 %. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, i já mám termín volný. Jsem z Prahy a více informací o mé práci najdete u mě na webu či případně reference od nevěst zde na beremese. S pozdravem ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ráda Vám nabídnu naše foto služby. Termín máme ještě volný. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, najde se:-) Více info v SZ. V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Nabídku jsem Vám zaslal do zprávy. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?