Fotograf 3.6.2016

Profilova fotka
Ahoj holky, nemáte někdo tip na fotografa do cenové relace 5-ti tisíc? Náš Nám to bohužel teď odřekl a už se těžko shání.
Odpovědět
Profilova fotka
Napsal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. Termín prozatím volný. Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Cena za půlden je sice o malinko vyšší, ale třeba si řeknete, že to za to stojí. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zdravím, zkuste mrknout i ke mě a v případě zájmu se neváhejte ozvat. Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
@monikamarian Dobrý den, mohu vám vyfotit za 5000 kč váš den D. Podívejte se na stránky: Vše ostatní na osobní schůzce. Délka fotografování by byla cca 5 hod: Ozvěte se :-) Přeji pěkný den Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Zde ukázka mé práce: Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Doobrý den, koukněte i na mé fotografie, pokud by Vás zaujaly, napiště mi zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také stále volný, pokud budete mít zájem, ozvěte se :) Do pěti tisíc bychom se vešli s focením 5h + cestovné (jsem z Prahy). Přeji pevné nervy při výběru, ať se vše vydaří :) Adéla
Odpovědět
Profilova fotka
Zapomela jsem poznamenat, ze svatba je v Moravskoslezském kraji ve Frydlante nad Ostravici a po te se presouvame na Visalaje na chatu...
Odpovědět
Profilova fotka
Na požádání zašleme ceník, cestovné zdarma atd. Více na našem profilu nebo stránkách. Hezký den přeje tým AMAKA. Dále pokud můžeme doporučit, tak koukněte na náš blog: svatebni-bloger, je tam spousta zajímavých doporučení z naší dlouholeté praxe.
Odpovědět
Profilova fotka
Bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Nabídku zasílám zprávou.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?