Fotograf - 3.10.2015 - Kromerizsko

Dobry den, hledam fotografa/fotografku na svatbu v sobotu 3.10.2015 na Kromerizsku (Rostin - Kaminka). Jednalo by se o 3-4 hodiny foceni (obrad, ceremonie po nem, krajeni dortu, skupinove fota a asi hodinove foceni novomanzelu v arealu a prilehlem okoli), a to v odpolednich hodinach, cca 13:30-17:00. Poprosim Vas o cenovou nabidku do zprav (cele doby foceni, vc.zpracovani fotek (pripadne jeho formu) a pripadne cestovne) a odkaz na Vasi praci. Moc dekuji za vase nabidky a preji hezky den. P.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín máme ještě volný. Jsme z Kroměříže, čili cestovné bychom nebrali v úvahu. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávu s podrobnějšími informacemi. Prozatím se klidně mrkněte na náš web, který je uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se moc těšit. Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný. Ráda bych Vám nabídla tvůrčí přístup k fotografování Vašeho svatebního dne. Novomanželské fotografie vždy uzpusobuji fotografovanému páru, takže po konzultacích vybereme vhodné místo na focení a eventuelně i rekvizity, které si vyrábím sama a jsou vymyšlené na míru konkrétní fotografie. Posílám poslední foto jako příklad, byť není úplně svatební. Konkrétní nabídku Vám pošlu do soukromé zprávy. Kroměříž znám, nebude tedy problém s hledáním vhodných míst na fotografování. Hezký den, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme také z Kroměříže, Roštín i Kamínka jsou naše stálé fotolokality. Více z naší aktuální tvorby, stejně jako fotobalíčky, jejich obsah a ceny najdete na našem facebooku, web prochází aktualizací. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Sídlíme v Praze a máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám ráda nabídla své služby :) Mou předností je nenarušování obřadu, přirozené nehrané a nevyumělkované fotky... a dále pak několik překvapení, která vždy potěší :) Budu ráda, navštívíte-li můj profil či web, kde naleznete i orientační ceník. Přeji příjemné a klidné přípravy a šťastnou ruku při volbě fotografa.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám svou nabídku do zprávy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám nabídl moje služby. Více informací na mém webu nebo v soukromé poště... Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný. Takže pokud ještě shánite fotografa, budu rád, pokud byste se podívali na mé portfólio svatebních fotografií. Více info osobně. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, popřípadě zašlu ceník.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?