Menu Forum

Fotograf - 3.10.2015 - Kromerizsko

29. bře 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
pavlus100
1
Registrovala se 25. března 2014 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4 příspěvky a 1 inzerát. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pavlus100
1
Registrovala se 25. března 2014 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4 příspěvky a 1 inzerát. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobry den,

hledam fotografa/fotografku na svatbu v sobotu 3.10.2015 na Kromerizsku (Rostin - Kaminka).
Jednalo by se o 3-4 hodiny foceni (obrad, ceremonie po nem, krajeni dortu, skupinove fota a asi hodinove foceni novomanzelu v arealu a prilehlem okoli), a to v odpolednich hodinach, cca 13:30-17:00.
Poprosim Vas o cenovou nabidku do zprav (cele doby foceni, vc.zpracovani fotek (pripadne jeho formu) a pripadne cestovne) a odkaz na Vasi praci.

Moc dekuji za vase nabidky a preji hezky den.

P.
19. bře 2015 ve 14:41  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Pěkný den,

váš termín máme ještě volný. Jsme z Kroměříže, čili cestovné bychom nebrali v úvahu. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávu s podrobnějšími informacemi. Prozatím se klidně mrkněte na náš web, který je uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků.

Budeme se moc těšit.

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
19. bře 2015 v 15:22  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám ještě volný. Ráda bych Vám nabídla tvůrčí přístup k fotografování Vašeho svatebního dne. Novomanželské fotografie vždy uzpusobuji fotografovanému páru, takže po konzultacích vybereme vhodné místo na focení a eventuelně i rekvizity, které si vyrábím sama a jsou vymyšlené na míru konkrétní fotografie. Posílám poslední foto jako příklad, byť není úplně svatební.
Konkrétní nabídku Vám pošlu do soukromé zprávy. Kroměříž znám, nebude tedy problém s hledáním vhodných míst na fotografování.

Hezký den, Mariana Ryšavá
19. bře 2015 v 17:07  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

jsme také z Kroměříže, Roštín i Kamínka jsou naše stálé fotolokality. Více z naší aktuální tvorby, stejně jako fotobalíčky, jejich obsah a ceny najdete na našem facebooku, web prochází aktualizací. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se ;)

Filip a Linda
19. bře 2015 v 17:31  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Sídlíme v Praze a máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
20. bře 2015 v 11:03  •  svatby.apfotostudio.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, i já bych Vám ráda nabídla své služby emoticon
Mou předností je nenarušování obřadu, přirozené nehrané a nevyumělkované fotky... a dále pak několik překvapení, která vždy potěší emoticon
Budu ráda, navštívíte-li můj profil či web, kde naleznete i orientační ceník.
Přeji příjemné a klidné přípravy a šťastnou ruku při volbě fotografa.
20. bře 2015 ve 12:49  •  www.terezapechova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, posílám svou nabídku do zprávy emoticon
21. bře 2015 v 11:10  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzapech
Honza Pech | Svatební fotograf
Honza Pech PRO

Foto a video - Region Beroun
6
fotoportrét
fotoportrét
honzapech
Honza Pech | Svatební fotograf
Honza Pech PRO

Foto a video - Region Beroun
6
 Dobrý den,
i já bych Vám nabídl moje služby. Více informací na mém webu nebo v soukromé poště...

Honza
21. bře 2015 ve 21:31  •  www.honzapech.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný. Takže pokud ještě shánite fotografa, budu rád, pokud byste se podívali na mé portfólio svatebních fotografií. Více info osobně. S pozdravem, Ján Senčák
29. bře 2015 ve 21:47  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “PRO nemôžu zverejňovať odkazy na svoje webstránky.”
fotoportrét
fotoportrét
pavel_zahalka
Pavel Zahálka svatební fotograf
Pavel Zahálka PRO

Foto a video - Region Olomouc
9
fotoportrét
fotoportrét
pavel_zahalka
Pavel Zahálka svatební fotograf
Pavel Zahálka PRO

Foto a video - Region Olomouc
9
 Dobrý den, Váš termín mám volný, popřípadě zašlu ceník.
29. bře 2015 ve 22:36  •  www.zahalkafoto.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “PRO nemôžu zverejňovať odkazy na svoje webstránky.”