Fotograf, 29.6.2019, Hotel Freud v Ostravicích

Dobrý den, doporučte mi prosím nějakého šikovného člověka, který nevezme majlant za pár fotek, ale bude vědět co a jak. Děkuji mnohokrát všem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, napsala jsem vám soukromou zprávu. fb:Tereza Španko Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotím. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací a fotek navštivte můj web. Budu ráda, když se ozvete :-) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zdravím Vás a posílám více informací v soukromé zprávě.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je kupodivu volný. Ale obávám se, že už stojím majlant :-D Kdyby ne, tak se budu těšit na spolupráci. Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, ráda přijedu a vaši svatbu nafotím :-) Více informací posílám v soukromé zprávě.. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zkuste mrknout i ke mě na web. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Dobrý den všem, fotografa jsem již vybrala. Děkuji moc všem za nabídky jste všichni super.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
@zlatickoooo Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?