Fotograf 29.4.2017 Praha-východ

Pro naši svatbu konanou dne 29.4.2017 (Praha-východ, Škvorec) poptáváme fotografa, který zachytí náš den. Za nabídky předem děkujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Rádi Vám budeme k dispozici. Fotky a další informace naleznete na našich stránkách. Přejeme příjemné hledání fotografa. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi ráda se stanu Vaší svatební fotografkou. Jsem přímo z Prahy. Ukázky mojí práce včetně ceníku naleznete na mém webu. S pozdravem a přáním krásného dne Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád budu fotit Váš svatební den. Podrobnější informace si dovolím zaslat Vám ve zprávě. Zdravím Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaujme-li styl focení a fotografie, mohu být v tomto termínu k dispozici. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
@petpro Dobrý den, Váš termín mám volný. Budu velmi rád pokud navštívíte mé svatební portfolio - odkaz na web je hned pod vloženou fotografií. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím ještě volný. V případě zájmu, budu rád k dispozici. Děkuji, s pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak se stačí ozvat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, přidávám se s volným termínem. Ukázku mé práce najdete zde na kartě nebo na našich webových/facebook stránkách, hezký večer, Marie
Odpovědět
Profilova fotka
@petpro Dobrý den, tento datum mám zatím volný. Bude mi ctí, když se podíváte na můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vojtěch Podstavek :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám s nabídkou volného termínu. Portfolio najdete na webových stránkách. Markéta
Odpovědět
Mockrát všem děkujeme za nabídky, už máme svého fotografa.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?