Fotograf 29.3.2014, obřad Chvaletice, hostina Přelouč

Hledám cenově dostupného fotografa, nemusí to být ani profík, stačí i šikovný nadšenec, který by nafotil naši svatbu ve Chvaleticích, případně i něco z hostiny, která bude pravděpodobně v Přelouči, případně jinde v dosahu 20 km od Chvaletic. Máme zájem o nekýčovité foto. :-) Neznáte někoho? Poraďte, prosím! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, ráda bych Vám nabídla naše fotografické služby. Jsme dvě mladé a kreativní fotografky. Svatby fotíme vždy ve dvou a na tuto svatební sezónu poskytujeme 25% slevu. Naše fotky si můžete prohlédnou zde a také na facebooku (fotoateliér atelika). Neváhejte nás kontaktovat. Budeme se na Vás moc těšit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Mrkněte ke mně zde na profil nebo na webovky. Jsem z Pardubic, tudíž za rohem :-) V březnu, jakožto mimo sezonu, platí sleva 10%. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@mha03 Dobrý den, koukněte i na mou práci na webu či zde na beremese.cz. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, budu moc rád, když nahlédnete i do našeho portfolia. Myslím, že byste si z našich balíčků určitě vybrala, pokud by Vás náš styl fotek, případně videa zaujal. Pokud by Vás nabídka oslovila, moc rád si s Vámi domluvím nezávaznou předsvatební schůzku k probrání podrobností, sepsání smlouvy a nafotografování předsvatebních záběrů, kdy si focení vyzkoušíme nanečisto...atd. Mějte se moc hezky Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, Váš termín máme ještě volný ... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu své služby svatební fotografky. Jezdím po celé Čr. Váš termín mám volný, budu ráda, pokud se podíváte na mou prezentaci, nebo navštívíte mé webové stránky. V případě zájmu, mě kontaktujte, budu se těšit. Najdete mě i na facebooku. Mějte se hezky. :-) Fotofox
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den mohu nabídnout své služby,jsem z Pardubic takže to mám kousíček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Pardubic a termín mám volný, rád vám nabídnu své služby, celý den fotím za 6000Kč, nic dalšího neplatíte. Podívejte se na mé webové stránky, jistě tam naleznete inspiraci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pokud ještě nejste na pevno rozhodnuti a máte rozumný rozpočet, patřím mezi volné fotografy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný, v tomto případě bych nepočítal dopravu. Na reference se můžete podívat na mém webu. Přeji hezký den. Jiří Jura.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Při objednání celodenního focení (nabídky Top a Extreme z mého ceníku) do konce března Vám mohu nabídnout slevu 40%. Cestu bych si neúčtoval. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak se určitě domluvíme. Pěkný večer, Martin Pokora
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrý večer, moc děkuji za všechny nabídky zde i přes soukromé zprávy. Ještě vybráno nemáme, prohlížím poctivě všechny weby. :-) Zatím to vypadá na některou z delších variant focení (nejspíš celodenní), aby pak bylo z čeho vybírat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také bych Vám rád nabídl své fotografické služby. Pokud budete mít chuť, podívejte se na můj web. Každopádně Vám přeji štastnou ruku při výběru a nádherný svatební den... S.
Odpovědět
Profilova fotka
@mha03 Dobrý den, budu velmi potěšen, pokud se podíváte i na mou práci. :) Přelouč mám kousek. S pozdravem Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste si ještě nevybrala a osloví vás moje práce, ráda vám zašlu bližší info. Jsem z Pardubic a 29.3. mám ještě volno. ;-) Mějte krásný večer Jitka
Odpovědět
Děkuji všem za nabídky, zatím však stále nemáme vybráno. Na to, že svatba je "za rohem" si dáváme načas, já vím, ale snad to již brzy rozlousknu. ;-)
Odpovědět
Tak s vybraným fotografem jsem již dohodnutí, ostatním moc děkuji za nabídky a přeji štěstí jinde. ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?