Menu Forum

Fotograf 29.3.2014, obřad Chvaletice, hostina Přelouč

12. bře 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
mha03
1
Registrovala se 26. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků a 1 inzerát.
fotoportrét
fotoportrét
mha03
1
Registrovala se 26. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků a 1 inzerát.
 Hledám cenově dostupného fotografa, nemusí to být ani profík, stačí i šikovný nadšenec, který by nafotil naši svatbu ve Chvaleticích, případně i něco z hostiny, která bude pravděpodobně v Přelouči, případně jinde v dosahu 20 km od Chvaletic. Máme zájem o nekýčovité foto. emoticon Neznáte někoho? Poraďte, prosím! emoticon
11. únor 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

Krásný večer, ráda bych Vám nabídla naše fotografické služby. Jsme dvě mladé a kreativní fotografky. Svatby fotíme vždy ve dvou a na tuto svatební sezónu poskytujeme 25% slevu. Naše fotky si můžete prohlédnou zde a také na facebooku (fotoateliér atelika). Neváhejte nás kontaktovat. Budeme se na Vás moc těšit. emoticon
11. únor 2014 ve 21:56  •  www.atelika.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Dobrý večer. Mrkněte ke mně zde na profil nebo na webovky. Jsem z Pardubic, tudíž za rohem emoticon V březnu, jakožto mimo sezonu, platí sleva 10%. Petra
11. únor 2014 ve 22:09  •  www.atelier-petra.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

@mha03

Dobrý den,
koukněte i na mou práci na webu či zde na beremese.cz. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Hezký večer, ZeZu
11. únor 2014 ve 22:13  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
budu moc rád, když nahlédnete i do našeho portfolia. Myslím, že byste si z našich balíčků určitě vybrala, pokud by Vás náš styl fotek, případně videa zaujal.
Pokud by Vás nabídka oslovila, moc rád si s Vámi domluvím nezávaznou předsvatební schůzku k probrání podrobností, sepsání smlouvy a nafotografování předsvatebních záběrů, kdy si focení vyzkoušíme nanečisto...atd.

Mějte se moc hezky Mikuláš Křepelka
12. únor 2014 v 08:21  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, Váš termín máme ještě volný ... emoticon
12. únor 2014 v 10:19  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotofox
Foto Fox - Svatební fotografka
Foto Fox PRO

Foto a video - Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
fotofox
Foto Fox - Svatební fotografka
Foto Fox PRO

Foto a video - Region Kladno
 Dobrý den, ráda Vám nabídnu své služby svatební fotografky. Jezdím po celé Čr.
Váš termín mám volný, budu ráda, pokud se podíváte na mou prezentaci, nebo navštívíte mé webové stránky.
V případě zájmu, mě kontaktujte, budu se těšit.
Najdete mě i na facebooku.
Mějte se hezky. emoticon
Fotofox
12. únor 2014 v 16:01  •  www.fotofox.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margaretta (33 r.)
Renata Jandová-photo
Renata Jandová PRO

16
fotoportrét
fotoportrét
margaretta (33 r.)
Renata Jandová-photo
Renata Jandová PRO

16
 Dobrý den mohu nabídnout své služby,jsem z Pardubic takže to mám kousíček emoticon
12. únor 2014 v 17:44  •  www.renatajandova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, jsem z Pardubic a termín mám volný, rád vám nabídnu své služby, celý den fotím za 6000Kč,
nic dalšího neplatíte. Podívejte se na mé webové stránky, jistě tam naleznete inspiraci emoticon
12. únor 2014 ve 21:02  •  www.photosnirer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Reklama do Fóra nepatří. ”
12. únor 2014 ve 21:30 • 123fotime
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

Foto a video - Region Brno
4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

Foto a video - Region Brno
4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

Pokud ještě nejste na pevno rozhodnuti a máte rozumný rozpočet, patřím mezi volné fotografy.
14. únor 2014 v 01:19  •  davidkorsa.blogspot.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirijura
Svatební fotograf Jiří Jura
Jiří Jura PRO

fotoportrét
fotoportrét
jirijura
Svatební fotograf Jiří Jura
Jiří Jura PRO

Dobrý den, tento termín mám ještě volný, v tomto případě bych nepočítal dopravu. Na reference se můžete podívat na mém webu. Přeji hezký den. Jiří Jura.
14. únor 2014 v 17:55  •  www.jirijura.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. Při objednání celodenního focení (nabídky Top a Extreme z mého ceníku) do konce března Vám mohu nabídnout slevu 40%. Cestu bych si neúčtoval.
Pokud se Vám má práce bude líbit, tak se určitě domluvíme.

Pěkný večer, Martin Pokora
16. únor 2014 ve 21:43  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mha03
1
fotoportrét
fotoportrét
mha03
1
 Dobrý večer, moc děkuji za všechny nabídky zde i přes soukromé zprávy.
Ještě vybráno nemáme, prohlížím poctivě všechny weby. emoticon
Zatím to vypadá na některou z delších variant focení (nejspíš celodenní), aby pak bylo z čeho vybírat. emoticon
19. únor 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laurel_31299 (40 r.)
Svatební fotograf - kubinec.net
Stanislav Kubinec PRO

Foto a video - Region Česká Lípa
fotoportrét
fotoportrét
laurel_31299 (40 r.)
Svatební fotograf - kubinec.net
Stanislav Kubinec PRO

Foto a video - Region Česká Lípa
 Také bych Vám rád nabídl své fotografické služby. Pokud budete mít chuť, podívejte se na můj web. Každopádně Vám přeji štastnou ruku při výběru a nádherný svatební den...

S.
20. únor 2014 v 08:25  •  www.kubinec.net , svatby.kubinec.net  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@mha03 Dobrý den, budu velmi potěšen, pokud se podíváte i na mou práci. emoticon Přelouč mám kousek.

S pozdravem

Honza
20. únor 2014 v 08:56  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jseckova (31 r.)
Jitka Sečková - photography
Jitka Sečková PRO

2

“Ahoj holky (doufám, že můžu tykat), naskytla se mi možnost focení boudoiru v Liblicích (8.5.), skvěle se hodí i pro předsvatební boudoir. Mrkněte na můj facebook, mám tam i fotečku. Cenu a bližší info, pošlu do zprávy nebo mi písněte na jseckova@gmail.com. Jinak 11.5. již mám na boudoir plno, ale plánuji otevření ještě jednoho termínu 18.5. a to v Hradci”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
jseckova (31 r.)
Jitka Sečková - photography
Jitka Sečková PRO

2

“Ahoj holky (doufám, že můžu tykat), naskytla se mi možnost focení boudoiru v Liblicích (8.5.), skvěle se hodí i pro předsvatební boudoir. Mrkněte na můj facebook, mám tam i fotečku. Cenu a bližší info, pošlu do zprávy nebo mi písněte na jseckova@gmail.com. Jinak 11.5. již mám na boudoir plno, ale plánuji otevření ještě jednoho termínu 18.5. a to v Hradci”
(Před 2 lety)

Dobrý den, pokud jste si ještě nevybrala a osloví vás moje práce, ráda vám zašlu bližší info. Jsem z Pardubic a 29.3. mám ještě volno. emoticon
Mějte krásný večer
Jitka
20. únor 2014 ve 21:00  •  www.facebook.com/jseckova  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mha03
1
fotoportrét
fotoportrét
mha03
1
 Děkuji všem za nabídky, zatím však stále nemáme vybráno. Na to, že svatba je "za rohem" si dáváme načas, já vím, ale snad to již brzy rozlousknu. emoticon
4. bře 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mha03
1
fotoportrét
fotoportrét
mha03
1
 Tak s vybraným fotografem jsem již dohodnutí, ostatním moc děkuji za nabídky a přeji štěstí jinde. emoticon
12. bře 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí