Fotograf 28.8.2020 Praha + Veltrusy

Dobrý den, sháním fotografa na 28.8.2020 na obřad + hostinu, tzn. na celé odpoledne. Budeme odjíždět cca ve 12.00 z Prahy do Veltrus na obřad, hostina bude zpět v Praze v cca 15.30. Dopravu v průběhu svatebního dne jsme schopni zajistit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :-) termín mám volný a pokud Vás zaujme moje tvorba, ráda přijedu nafotit Vaši svatbu. Zámek Veltrusy znám z venkovního prostředí. Ceny na webu jsou konečné. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
@riazi Skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak sa Vám bude pačiť rád doplním viac informácii.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, info i cena na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
@riazi Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
@riazi Dobrý den, Píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky, odevzdávám vždy všechny vyfocené fotografie, upravené, nelimituji počet. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, také máme Váš termín volný. Budeme moc rádi, pokud se podíváte i k nám na webové stránky, kde naleznete kompletní portfolio i cenovou nabídku. S přátelským pozdravem Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte i na moje stránky. Třeba se Vám můj styl zalíbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@riazi Hezký den, termín mám volný, jsem z Prahy a auto mám, nabízím své služby svatebního fotografa. V letošní sezóně grátis dron ke všem svatebním balíčkům ;) Mrkněte ke mně na web (odkaz pod fotkami) a v případě zájmu nebo dotazů mě neváhejte kontaktovat. Ráda se setkám na předsvatební schůzce. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vámi poptávaný termín, mám prozatím volný a rád za Vámi přijedu. Odkaz na mé webové stránky naleznete dole pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, rád vám budu k dispozici :-) Hezký den Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda přijedu :) Bližší informace naleznete na mém profilu a také na webových stránkách :) Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce bude líbit, ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Mějte se krásně. S pozdravem, Míša. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@riazi Dobrý den, tento termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách :-) Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky https://az-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?