Fotograf 28.7.2018 Volyně?

Ahoj :-) Hledáme fotografa na naší svatbu, která se bude konat 28. července ve Volyni v Hotelu Ostrovec. Přípravy, obřad, hostina i následná párty budou tam. Svatba bude venku v přilehlé zahradě. Chtěli bychom někoho, kdo nám udělá zajímavé a krásné fotky, které nebudou usedlé a škrobené. Z fotek musí být cítit atmosféra, emoce atd :) Zároveň máme omezený rozpočet, takže hledáme někoho, jehož cena (za focení obřadu, hostiny, portrétů novomanželů, hostů a popřípadě i začátek odpolední/večerní párty) bude pod 10.000 Kč. Za nabídky budeme moc vděční :) J&V :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Jančo, prohlédněte mou práci a když tam najdete, to co od svých svatebních fotek chcete, ozvěte se. Posílám více informací do zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rádi si za Vámi uděláme výlet do Volyně. Nabídku jsem Vám zaslala v soukromé zprávě. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, napsala jsem Vám sz. Příjemný den. Mirka Oborníková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín. Cena i ukázky na profilu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici, do ceny se vejdeme :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Jano, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pokud hledáte profesionálního fotografa na Vaši svatbu, jsme tu jen pro Vás. Focení svateb je pro nás vždy velkou výzvou, do které vkládáme maximum úsilí a mnohaletých zkušeností. Uvědomujeme si, že je tento den ve Vašem životě jedním z nejdůležitějších, proto se postaráme o to, že budete mít vzpomínku na jeho průběh se vší všudy. Jsme profesionálové, kteří focení milují a na naší práci je to vidět. Vyberte si z námi nabízených balíčků nebo si prostřednictvím balíčku Individual sami nastavte přesně takové služby, které budou odpovídat Vašemu rozpočtu a představám. Díky nám získáte nezapomenutelnou památku na tento důležitý den!
Odpovědět
Ahoj, my máme na Ostrovci svatbu teď v sobotu a bude nás fotit Rostislav Flek. Koukni na jeho web, je to šikula a není drahý. Znám ho už dost dlouho a vím, že je dobrý. Navíc není z daleka a neúčtuje si žádné kilometry ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud nemáte ještě vybráno a líbí se Vám má práce, tak bych Vám rád nabídl své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Jsem fotograf z Brna. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, píši soukromou zprávu :)) Simona
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?