Fotograf - 28.5.2021 za rozumnou cenu Zlínsko

Ahoj, sháníme fotografa na naši svatbu v pátek 28.5.2021, která bude ve Slavičíně (Zlínský kraj). Najde se tu někdo takový? Děkuji za nabídky
Odpovědět
Rozumná cena je prosím cca kolik?
Odpovědět
@fosingr představa je do 12tisic
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám tento termín zatím volný :) Jezdím po celé ČR.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a ve Zlíně se taktéž pohybuji, pokud Vás osloví cenová nabídka a portfolio na webu, ráda nafotím Váš svatebný den. S pozdravem, Marcela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem fotograf z jižní moravy a do Slavičína bych mohl přijet. Mrkněte se na můj web, kde jsou fotky i podrobnosti ohledně focení svateb. Cena se dá přizpůsobit Vašim požadavkům. Přeji hezký den. Lukáš Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jezdím po celé ČR a ráda za Vámi přijedu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, fotím ve Zlínském kraji. Pokud by se Vám líbila má tvorba, můžeme se domluvit. Píši zprávu. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já jsem ze Zlínského kraje a moc ráda přijedu. Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatebbní termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, jsem Vám k dispozici. Děkuji, hezký den S pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte ke mně na web nebo na profil a pokud se vám moje fotky budou líbit, napište. Jsem z Klobouk a na všední dny mám 25% slevu 🙂.
Odpovědět
Profilova fotka
Do 12ti? Tak to je spíš amatér než fotograf... Pardon...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, tento termín mám volný, z Hodonína do Zlína je to v rozumné dostupnosti a ceny mám také rozumné. Mrkněte ke mně a když se Vám bude moje práce zamlouvat, ráda se domluvím na termínu předsvatební schůzky. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, váš termín svatby mám stále volný a moc rád nafotím vaši svatbu. Mrkněte na naše stránky a v případě, zájmu napište a můžeme se domluvit. 🙂 Budu se těšit na spolupráci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky. S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
@anuch7014 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme svatební dokumentaristi pro ty, kteří se opravdu našli. Převyprávíme vaší lásky s něhou, humorem a elegancí. A za ty příběhy půjdeme třeba světa kraj. Nechte, aby naše fotografie mluvila za nás. Podívejte se na náš web. Přepravíme váš příběh, aby se uchoval navždy. Duc & Iva
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?