Fotograf 28.5.2016 Rosice, Brno-venkov

Dobry den, shanim fotografa na 28.5.2016 v Rosicich u Brna. Obrad bude probihat venku. Pokud mi muzete nekoho sikovneho doporucit nebo nabidnout sve sluzby, budu jen rada. Dekuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého večera Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný a rádi přijedeme. Dovoluji si zaslat soukromou zprávu. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem fb a webu), ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam take tento den volno, podivejte se prosim na me webove stranky, pokud Vas oslovi, rada s Vami vse prodiskutuji, ma denni sarze je 8tis. S pozdravem Katka
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika8587 Dobrý den, termín mám volný, nabídku zasílám zprávou. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám ještě volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Pěkný den S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, reaguji na Vaši poptávku. Pokud by se vám líbil můj styl focení, velmi rád váš svatební den na venkově zdokumentuji. Více informací a fotografií je ke shlédnutí na mých stránkách nebo rád cokoli zodpovím :-). Budu se těšit na případné setkání. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem Vám k dispozici :) V případě zájmu mrkněte na web a napište ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Krasný dobrý večer, Váš termin mám zatim volný. V případě že by Vás má práce zaujala, napište - ráda se s Vámi sejdu osobně. S pozdravem Blahová
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika8587 Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika8587 ráda dojedu...:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, pokud by Vás zaujala moje prezentace, budu ráda, když se ozvete x-) Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den , Váš termín mám volný a na mé fotky se můžete podívat na mém webu. S pozdrravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Mnohokrat vsem dekuji za nabidky nebo doporuceni, uz jsme si po dlouhem rozhodovani konecne vybrali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika8587 Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom vám nabídli naše služby s manželem. Fotíme buď spolu nebo každý sám. Balíčky a ceny naleznete zde na mých stránkách nebo na internetové stránce fotovalentovi. Váš termín máme zatím volný a je možný balíček DELUXE.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. S pozdravem Pera Jansová svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
ráda přijedu..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i na mé fotografie:)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?