Fotograf 27.9.2021

Dobrý den, hledám fotografa za rozumnou cenu na naši svatbu v přírodním stylu. Svatba bude 27.9.2021, obřad Velká Lhota a hostina s oslavou Hutisko-Solanec. Předem děkuji za nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Mějte se fajn Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tomto termínu mohu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotím/točím za rozumné ceny, které začínají od 5 000 Kč. Více informací na webu www.zemanlukas.com
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a mohu nabídnout své služby, více o mě a mé nabídce najdete na mém webu.
Odpovědět
Dobrý den, Váš termín mám volný a když se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. K dispozici mám i fotobudku, která je v případě objednávky focení za velmi zajímavou cenu. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme moje tvorba, ráda nafotím Vaši svatbu. Veškeré informace naleznete na mém webu, ceny jsou konečné. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přírodní svatby, to je moje 🙂 Váš termín mám volný a rád nabídnu své služby. Mrkněte, prosím, na moje stránky a když se Vám moje práce zalíbí, dejte vědět a rád se domluvím blíže 🙂 S pozdravem Víťa
Odpovědět
Mockrát všem děkuji za nabídky, fotografa jsme už vybrali. 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?