Menu Forum

FOTOGRAF 27.8.2016 Třinec okolí?

28. pro 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
gbarbora
1
Registrovala se 25. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 27. srpna 2016
fotoportrét
fotoportrét
gbarbora
1
Registrovala se 25. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 27. srpna 2016
 Hledám fotografa na svatbu třinec a okolí krásné fotky a cena emoticon
25. lis 2015 ve 22:26  •  Svatba byla v srpnu 2016  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám volný. Mrkněte ke mně na webovky, kde najdete jak fotky, tak ceník ;)

Hezký den

Martin Hnátek | MarLin Photography
25. lis 2015 ve 22:36  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dabl19
Tomas Wolf Photographer
Tomáš Wolf PRO

Foto a video - Region Praha
1
fotoportrét
fotoportrét
dabl19
Tomas Wolf Photographer
Tomáš Wolf PRO

1
 Zdravim Vas, jsem pomerne z daleka ale cestovne si neuctuji. Pokud Vas zaujme moje prace rad prijedu.
Hezky den
Tomas W.
26. lis 2015 v 11:33  •  www.tomaswolf.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

i já má termín zatím volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na FB a webu), ozvěte se emoticon

Filip
26. lis 2015 ve 14:27  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám volný, pokud by Vás moje tvorba zaujala, mohu přijet. Jsem z Ostravy emoticon. Ceník mám na webu. Posílám pár fotek na ukázku.

Přeji hezké odpoledne, Mariana Ryšavá
26. lis 2015 v 15:36  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín máme volný, koukněte na stránky, najdete tam vše co je potřeba.
Přeji hezký den, Alexander
26. lis 2015 v 16:35  •  www.dvakratano.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Pěkný večer,
Váš svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, kontaktujte mě.

S pozdravem
Robin.
26. lis 2015 v 17:25  •  www.robinpuskas.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Doporučuji MICHALA KRUSBERSKÉHO! Byli jsme moc spokojeni. Po svatbě nás fotil ještě 2x emoticon Krásné fotky, příznivá cena..
26. lis 2015 v 17:28  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný den,

termín mám ještě volný. Klidně koukněte na můj web, který je uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout.

Lukáš

LUMA PHOTO
26. lis 2015 v 19:07  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bonnie86
49
Registrovala se 15. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 292 příspěvků. Má 37 přátel. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
bonnie86
49
Registrovala se 15. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 292 příspěvků. Má 37 přátel. Region Opava.
 Doporučuju fotografa z Havířova Jana Senčáka, má profil aji tady na beremku, byli jsme s ním naprosto spokojení, skvělá domluva a parádní fotky, můžeš kouknout ke mně do alba, určitě bych si ho vybrala znova emoticon
26. lis 2015 ve 22:37  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@gbarbora

Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
26. lis 2015 ve 23:05  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
 Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu anebo na mých webových stránkách.

S pozdravem

Marián Sopoliga
9. pro 2015 v 19:15  •  www.mariansopoliga.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Tábor
5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Tábor
5
 Dobrý večer,

mám také Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce.

Přeji hezký večer

Vratislav Jenšík
12. pro 2015 ve 23:40  •  www.vjfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
 Dobrý den, nabízím Vám své služby. Více fotografií naleznete na mých webových stránkách. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

OAK Photography
14. pro 2015 v 15:09  •  www.oakphotography.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
camperses (27 r.)
4
Registrovala se 18. září 2014 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Trojanovice, Region Vsetín.
  • Svatba byla 1. srpna 2015
    Trojanovice, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
camperses (27 r.)
4
Registrovala se 18. září 2014 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Trojanovice, Region Vsetín.
  • Svatba byla 1. srpna 2015
    Trojanovice, Česká republika
 Já mohu vřele doporučit pana Senčáka, který fotil naši svatbu (viz. galerie). Cenově je velice dostupný, fotí srdcem a taky se tak chová - je milý a velmi vstřícný. Mohu říct, že ještě před svatbou, při svatbě, ale i po svatbě s ním byla naprosto perfektní komunikace. Dělal vše pro nás, vlastně i nadstandard a to bez příplatku!
28. pro 2015 v 18:21  •  Svatba byla v srpnu 2015  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
23. bře ve 13:14 • fotoallin