FOTOGRAF 27.8.2016 Třinec okolí?

Hledám fotografa na svatbu třinec a okolí krásné fotky a cena :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Mrkněte ke mně na webovky, kde najdete jak fotky, tak ceník ;) Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim Vas, jsem pomerne z daleka ale cestovne si neuctuji. Pokud Vas zaujme moje prace rad prijedu. Hezky den Tomas W.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já má termín zatím volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na FB a webu), ozvěte se :) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, pokud by Vás moje tvorba zaujala, mohu přijet. Jsem z Ostravy :-). Ceník mám na webu. Posílám pár fotek na ukázku. Přeji hezké odpoledne, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, koukněte na stránky, najdete tam vše co je potřeba. Přeji hezký den, Alexander
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, Váš svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, kontaktujte mě. S pozdravem Robin.
Odpovědět
Doporučuji MICHALA KRUSBERSKÉHO! Byli jsme moc spokojeni. Po svatbě nás fotil ještě 2x :-D Krásné fotky, příznivá cena..
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný. Klidně koukněte na můj web, který je uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuju fotografa z Havířova Jana Senčáka, má profil aji tady na beremku, byli jsme s ním naprosto spokojení, skvělá domluva a parádní fotky, můžeš kouknout ke mně do alba, určitě bych si ho vybrala znova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gbarbora Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu anebo na mých webových stránkách. S pozdravem Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám také Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Více fotografií naleznete na mých webových stránkách. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat. S pozdravem OAK Photography
Odpovědět
Já mohu vřele doporučit pana Senčáka, který fotil naši svatbu (viz. galerie). Cenově je velice dostupný, fotí srdcem a taky se tak chová - je milý a velmi vstřícný. Mohu říct, že ještě před svatbou, při svatbě, ale i po svatbě s ním byla naprosto perfektní komunikace. Dělal vše pro nás, vlastně i nadstandard a to bez příplatku!
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?