FOTOGRAF 27.7.2017

Dobrý den, sháním fotografa/fotografku na naší svatbu,která se koná 27.7.2017 v Pusté Polomi,penzion Setina- Ostrava a okolí. Hledáme někoho, kdo nám pomůže zachytit náš nezapomenutelný den přirozeně,žádné nucené aranžmá,vytvoří pěkné skupinové foto apod. Chtěli bychom někoho pouze na půl dne.Prosím o cenovou nabídku do zpráv. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se naše práce bude líbit, rádi budeme v den "D" s Vámi. Ceník, fotky atd. najdete na našich stránkách. Přejeme příjemný výběr fotografa. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, pokud byste si to rozmysleli a hledala fotografa na celý den, tak mohu být k dispozici. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem spíš pro celý den, podle mě si to svatební fotky žádají, tak kdyby náhodou, mrkněte na web ;) mějte se skvěle, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je volný. Ceník naleznete na mém webu. Pokud budete mít zájem, budu se těšit na spolupráci:-) S pozdravem M.Krusberský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Všem děkuji za nabídky,ale již jsme vybrali fotografa,který zachytí náš den D.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Ostravy a Váš termín mám volný. V penzionu Setina budu fotit svatbu měsíc před tou Vaší. Posílám na ukázku pár fotek, ceny naleznete na webu. Přeji hezký den, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
@cleuse Dobrý den, i když již máte vybráno, hlásím taky volný termín a přikládám pár fotografií přímo z penzionu Setina. Ukázky z mé tvorby včetně ceníku naleznete na mém profilu. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, myslím, že by Vám můj přístup mohl vyhovovat a uvedený termín mám ještě volný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, koukněte se na mé webové stránky, kde najdete ukázky i informace o ceně. Pěkný den, Šárka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?