Fotograf, 27.6.2020 z Brna a okolí

Dobrý den, hledáme fotografa na celodenní focení svatby 27.6.2020 v blízkosti Brna.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Terezo, píšu vám zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a jsem z Brna. Pokud Vás osloví moje ukázka, podívejte se na webové stránky, kde nejen najdete portfolio, ale také spoustu informací. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vaší svatbu rád nafotím. Info a ceny na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Navíc jsem přímo z Brna. Napíši vám i soukromou zprávičku. Prozatím se můžete klidně kouknout na web, na kterém najdete kompletní portfolio. Pokud vás má práce zaujme, tak stačí jen písnout. Budu se těšit Lukáš #fotkapronevestu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ s nabídkou :)
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a tak pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád vaši svatbu nafotím. Více informací včetně ceníku zásílám do zpráv a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, veškeré informace naleznete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci. Su primo z Brna a mohu pripadne doporucit i kolegu kameramana. Hezky den:)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc ráda Vám Vaši svatbu vyfotím :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, mohu dojet z Hodonína. Budu ráda, když zavítáte i na mé stránky. V případě zájmu či dotazů mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda za Vámi dorazím :-) více informací najdete na mých stránkách. Zdraví Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své služby :) Portfolio naleznete u mě na profilu a nebo na webovkách. Spolupracuji i s kameramanem, vizážistkou a není problém sehnat i fotokoutek :) V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat, termíny se plní :) Krásný den
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a moc ráda přijedu! Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se ke kolegům s nabídkou volného termínu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, moc rád Vám nabídnu svoje služby :) Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
@terezadvor Dobrý den, vámi vybraný termín mám stále volný. Nejsem sice z Brna ale jezdím po celé ČR. Proto bych Vám ráda nabídla své služby. Do zpráv Vám zasílám další podrobnosti. Přeji hezký zbytek večera. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den slečno Terezo, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Terezo! :) Jsem svatební fotografka, momentálně žiji v Indii a svatby fotím po celém světě. Na květen a červen přijíždím fotit svatby do ČR, proto si doplňuji volné termíny. Fotím pouze celý svatební den (příběh). Cena za celodenní focení se pohybuje okolo 15000 Kč. Kontaktujte mne, prosím, na email a určitě se domluvíme. Budu se těšit! Anna
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě Jan Vašulín - www.obrjen.com, mrkněte ke mně do alba na fotky. Byli jsme fakt moc spokojení, nejen s fotkami, ale i s příjemnou společností ve svatební den nebo s domlouváním apod. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?