Fotograf, 27.6.2020, Hlince - Dolany (Plzeňsko)

Dobrý den, poptávám fotografa na 27. 6. 2020, obřad bude v kostele v Dolanech, raut a hostina v pivovaru Chříč. Představa je zhruba 10 - 12 hodin focení - obřad, nějaké hromadné fotky, pak i fotografie jen novomanželů (v okolí kostela, následně může být i v pivovaru), a také i focení momentek na hostině, např. při tanci, krájení dortu... Prosím o nabídky a cenovou kalkulaci do zpráv, děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, tento sobotní termín mám ještě volný, ráda Vám svatební focení nabídnu :) Více vám napíši již do zprávy, Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme moje ukázka, ráda nafotím Váš svatební den. Na mém webu naleznete spoustu informací a svatebního portfolia. Pro více informací Vám mile ráda odpovím na veškeré otázky. :-) I když nejsem z Vašeho kraje, ráda cestuji do ostatních měst a krajů a poznávám krásy nejen Česka, ale i nové lidi. Krásný den a s pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, psal jsem do soukromé zprávy, mrkněte :) Hezký den, Víťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijerdu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, kdyby Vás zaujala moje práce, rád Vám nabídnu svoje služby :) Přeji hezký zbytek večera S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer, take se pridavam. Vse potrebne informace jsou k nalezeni na mych strankach, tak muzete kouknout;)
Odpovědět
@kikiv Dobrý den, ráda bych Vám pro váš svatební den nabídla své služby. Do zpráv Vám zasílám další podrobnosti. Děkuji, přeji hezký den. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vaší svatbu nafotím. Další info a ceník na webu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikiv Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Netradiční prostory pivovaru jsou moc fajn. A fotografovat celý den také chválím. Lidé se lépe poznají a snáz se fotografuje celodenní svatební příběh. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme zrovna 15% SLEVU na balíčky focení pro rezervace 2020 ;) Více informací a fotek naleznete na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?